Sık Sorulan Sorular

  • Yazılımı nasıl satın alabilirim?
  • Satın aldığım yazılımda kurulum işlemi nasıl yapılacaktır?
  • Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?
  • Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?
  • Ödemeyi nasıl yapabilirim?
  • Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)
  • Havale ile nasıl ödeme yapılır?
  • Destek almak istiyorum ücret ödemelimiyim?
  • Satın alacağımız yazılım hakkında hiçbir bilgimiz yok sorun yaşarmıyız?
  • Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?
Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.
Öncelikle satın aldığınız yazılımın lisanslı ise lisanslanacak alan adını ve kurulumu yapılacak FTP (Sunucu) bilgilerini sipariş notu kısmında mutlaka belirtiniz. Aksi durumda lisans aktif edilmediği için kurulum ve dosya paylaşımı yapılamayacaktır. Ftp ve alanadı bilgilerini sipariş notum kısmında belirttiğiniz de kurulum işlemi en kısa zamanda tamamlanacaktır. Her şey dahil paketlerden satın alındı ise sadece alan adı veya sektör seçilse yeterlidir kurulum gerçekleşmeden önce sizinle irtibata geçilecektir.
Yazılımları satın alırken belirttiğiniz alan adına lisanslanmaktadır. Farklı bir alan adına kurulum gerçekleştiremezsiniz. Fakat geçerli durumlarda (alan adı com.tr, kurumsallaşma ve mecburi bir sebep gibi...) alan adı değişimi gerekirse bizimle iletişime geçebilirsiniz
Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)
Satın aldığınız ürünün ücretini havale ile veya kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz.
Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini havale ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra destek bildiriminden taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.
Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.
Sistemlerimizde yaşanan her türlü soru veya sorunlar için bizlerden 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz. Müşteri panelinizde bulunan destek bölümünden attığınız destek talepleri yoğunluğa bağlı olarak 1-24 saat içinde cevaplanacaktır.
Son Yazılım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.
Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu lisans ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerlidir.)