Sık Sorulan Sorular

 • Yazılımı nasıl satın alabilirim?
 • Satın aldığım yazılımda kurulum işlemi nasıl yapılacaktır?
 • Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?
 • Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?
 • Ödemeyi nasıl yapabilirim?
 • Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)
 • Havale ile nasıl ödeme yapılır?
 • Destek almak istiyorum ücret ödemelimiyim?
 • Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?
 • Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?
 • Ürünlerin iade hakkı var mıdır?
 • Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.
Öncelikle satın aldığınız yazılımların hepsinde hosting hizmetine sahip olursunuz sipariş sonrası hemen ekibimiz tarafından aranacaksınız alan adınız var ise hemen hosting hesabı aktif edilerek 10 dk içerisinde siteniz kurulmuş halde tüm giriş bilgileri ile tarafınıza teslim edilir. Kendi hosting hesabınıza kurulum isteniyorsa sipariş detay kısmında tüm ftp, cpanel bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir.
Yazılımları kendi sunucularımız da barındırıyoruz o sebeple aynı anda farklı bir alan adına kuramazsınız fiyatlarımız tek web sitesi için geçerlidir. Alan adı değişimi yapılabilir eski yazılımı yeni bir alan adına eskisini silmek kaydı ile ücretsiz kurulabilir.
Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)
Satın aldığınız ürünün ücretini havale ile veya kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz. Sipariş esnasında tek ödeme sistemi olarak havale sistemi aktiftir. Kredi kartı ile almak için siparişi havale olarak tamamlayıp kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi hesabım bölümündeki destek bildirimi yardımı ile bize bildirdiğinizde kredi kartı ödemesi için ekibimiz yardımcı olacaktır.
Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini havale ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra destek bildiriminden taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.
Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.
Sistemlerimizde yaşanan her türlü soru veya sorunlar için bizlerden 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz. Müşteri panelinizde bulunan destek bölümünden attığınız destek talepleri yoğunluğa bağlı olarak 10 dakika - 24 saat içinde cevaplanacaktır.
Son Yazılım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.
Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu lisans ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerli olup ilk yıl ücretsiz paket fiyatına dahildir.) Diğer yıllarda ödeyeceğiniz ücret ise günlük kura göre hesaplanacaktır. Yenileme ücreti yazılım için değildir.
Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.