Ajans & Dijital Ürün

Web tasarım hizmetleriniz için gelişmiş hazır scriptler. "PHP" , "PDO" , "MYSQL" ve "HTML" teknolojileri ile güvenli hızlı ve yenilikçi yönetim panelli hazır scriptler. Kolay kurulum kılavuzu ile hızlı kurulum yapabilir yada tarafımızdan "Ücretsiz Kurulum" hizmeti alabilirsiniz.

Satış öncesi destek için Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

AJANS V6plus | Üye Paneli | Çoklu Sanal Pos | Destek Sistemi

Ajans V5 Plus - Gelişmiş Ajans Web Tasarım

AJANS V4+ | Üye Paneli | Sms | Sanal Pos | Destek Sistemi

AJANS SCRİPTİ V3 | %100 Admin Kontrolü

AJANS SCRİPTİ V2 | %100 Admin Kontrolü

Ajans Scirpti Kolay Kullanım

AJANS Şirket Scriptleri

Web siteleri şirketlerin online dünyada ki yüzleri ve onların çalışma alanlarıdır. Bu anlamda kaliteli bir web sitesine sahip olmak şirketlerin güven ve kurumsal kimlik kazanma sırasında en çok ihtiyaç duydukları noktadır. AJANS web tasarım hizmetini 15 yıldan uzun süredir vermekte olan firmamız profesyonel ekibi ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Sektörünüze yönelik özel tasarımlar yapmakta sitenizde sadece sizin ihtiyaç duyacağınız özelliklerin olması ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Size özel tasarlamakta olduğumuz sitenin kontrolü sizde olacak ve dinamik olan sitenizin gelişen teknoloji ile güncelleniyor olması ile uzun süre değiştirmeden kullanabilmektesiniz.

Online ortamda vitrininiz olmanın yanında müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizi sunacağınız web siteniz ile hedef kitleniz bulunduğunuz yer ile kısıtlanmayacak ve tüm ülke hatta bütün dünya olacaktır. Piyasada çok sayıda web sitesi tasarımı yapan firma olmakla birlikte bizim tasarladığımız AJANS web sitesi Google optimizasyonu yapılmış olması ile arama motorlarında yapılan aramalarda ilk sıralarda çıkacaktır.

Hazır AJANS Web Tasarım

Web sitenizi satın almadan önce demosunu kullanarak deneyebilir ve size sunmak üzere tasarlamış olduğumuz sitenin kalitesini kendiniz görebilirsiniz. Bu sitenin sektörünüze yönelik olmasının yanında öel tasarımı ile rakiplerinize fark atabilirsiniz. Ücretsiz kurulum ve sınırsız süreli destek hizmetimizden yararlanarak sitenizin sürekli güncelleniyor olması ile de değiştirmek zorunda kalmadan kullanabilir ve her zaman güncel bir siteye sahip olabilirsiniz. Hazır AJANS web tasarım sahibi olmak için uzun süre beklemenize gerek kalmadan kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Web sitesi satın alma sırasında fiyatından çok sahip olduğu özelliklerin önemli olduğunu unutmamalısınız.

·         Sitenizin tüm kontrolü sizin tarafınızdan yapılmaktadır.

·         Gelişmiş ürün ve paket ekleme özelliği

·         Gelişmiş destek sistemli resim ekleme

·         Gelişmiş duyuru sistemi ile üyelerinize anlık bildirimler yapabilirsiniz.

·         Mail ve SMS onay sistemi

·         Üyenin şifresini unutması halinde şifre yenileme paneli

·         Sınırsız sayıda üst ve alt menü belirleme özelliği

·         Anahtar kelime ve sitenin ana meta kelimelerini belirleme özelliği

·         Ana sayfadan hangi ürünlerin gösterileceğinin admin tarafından belirlenmesi

·         Sınırsız sayıda hizmet, ürün ve ürün kategorisi belirleme ve ekleme özelliklerini ve çok daha fazlasını web sitenizde bulabilirsiniz.

6+ Yıldır Tüm Scriptlerimizde
"Ömür Boyu" Destek Garantisi Veriyoruz!

Hazır scriptlerimizde koşulsuz şartsız her türlü sistemsel sorunlarda ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz.
Ayrıcalıklı hizmetimizinden faydalanamak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak ürün satın alabilirsiniz.

Hazır Scriptler