Loading...
Eğitim Kurumları Web Tasarımları

Eğitim Kurumları Web Tasarım

Ana Okulu ve Kreş Web Tasarım Scripti 249 + KDV SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Sürücü Kursu Scripti V1 249 + KDV SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Eğitim Kurumları Web Tasarım

Eğitim Kurumları

Günümüzde eğitim kurumlarının sayısının hızla artıyor olması ile büyük bir rekabetin yaşandığı yadsınamaz bir gerçektir. Bu rekabette öne geçmek isteyen eğitim kurumları ise dijital dünyada yer almakta ve kurumlarının tanınmasını sağlamaktadırlar. Bir eğitim kurumu olarak web sitesi sahibi olmak istediğinizde verdiğiniz eğitimin ve kurumunuzun kalitesini ortaya koyması önem taşımaktadır. Bu anlamda 15 yıldır profesyonel olarak hizmet veren ekibimiz ile anaokulu web tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Kurumsal bir firma olduğunuzu gösteren aynı zamanda ilgi çekici olan web siteniz ile kaliteli bir anaokulu arayan kişilerin sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitimin çocuk doğar doğmaz başladığı bilinmektedir. Günümüzde pek çok anne çalışmakta ve çocuğuna da güvenilir bir kreş aramaktadır. Sizler için hazırlayacağımız web sitesi ile kreşinizin tanıtımını yapabilir eşsiz tasarımı ile de rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Hazırladığımız web sitesinin mobil uyumlu olması ile veliler size mobil olarak da ulaşabileceklerdir. Sitenizin yönetimi tamamen sizde olacak ve istediğiniz gibi kreş web sitesi ile hem kreş arayan aileler için doğru bir seçim olduğunuzu gösterebilecek hem de yeni hizmetlerinizi buradan duyurabileceksiniz.

Pratik Kullanımlı Web Sitesi

Bir yandan eğitim kurumunuzu yönetirken diğer yandan da web sitenizin düzenlenmesi için uzun çabalar harcamamanız için kullanımı pratik olarak tasarlanmıştır. Anaokulunuzda ya da kreşinizde yaptığınız faaliyetleri gösteren resim ve videoları kolayca ekleyebilir ya da silebilirsiniz. Web sitenizi ziyaret eden kişilerin yorum yapacakları bölüm olması ile onların fikirlerini öğrenebilirsiniz. SMS ve mail ziyaretçileriniz tarafından gönderilebilecek ve sizde bunları admin panelinden hemen görebileceksiniz. Sitenizde oluşturacağınız temaların rengini kendiniz belirleyebilir yeni sayfalar ekleyebilirsiniz.

Hazır kreş web tasarım hizmetimiz ile firmamız ile çalışmanız halinde kısa sürede dijital dünyada ki yüzünüz olacak web sitesine sahip olabilirsiniz. Açacağınız sosyal medya hesaplarını web sitenizden yönetebilirsiniz. Google optimizasyonu yapılmış siteniz ile anaokulu ve kreş arayan kişilerin ilk göreceği web sitesi olabilirsiniz.  Sitenin kısa zamanda tasarlanmasının ardından kurulumunu pratik olarak siz yapabilirsiniz. Bu konuda destek istediğinizde ücretsiz kurulum hizmetimizden yararlanabilir ve süresiz olarak teknik destek alabilirsiniz.