Tamir Bakım - Servis - Çilingir

Web tasarım hizmetleriniz için gelişmiş hazır scriptler. "PHP" , "PDO" , "MYSQL" ve "HTML" teknolojileri ile güvenli hızlı ve yenilikçi yönetim panelli hazır scriptler. Kolay kurulum kılavuzu ile hızlı kurulum yapabilir yada tarafımızdan "Ücretsiz Kurulum" hizmeti alabilirsiniz.

Satış öncesi destek için Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Teknik Servis Web Tasarım V2 (Beyaz eşya, Telefon, Vasıta, Ç

Teknik Servis Web Tasarım Scripti

Özel Oto Servis Scripti

Mobil Uyumlu Çilingir Scripti

Kombi Klima Servis Scripti

Servis ve Tamir Bakım Scriptleri

Kurumsal bir firma olmak ve hedef kitlenize en çok kullandıkları yöntemler ile ulaşmak istediğinizde web sitesine sahip olmanız önem taşımaktadır. Bütün şirketlerin dijital dünyada yer alıyor alması ile bunlar arasından öne çıkmak ve hedef kitlenize ulaşmak için mutlaka kaliteli bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Kombi ve beyaz eşyaların bakımları ve onarımları için hizmet veren servislere ulaşmak istediklerinde bunun için güven veren ve kurumsal kimliğini ortaya koyan bir siteye sahip olan firmayı tercih edecekleri bilinmektedir. Kombi servis bakım web tasarım da tam bu amaca yönelik olarak tasarlanmaktadır. Müşterilerinize firmanızı tanıtmanız, verdiğiniz hizmetleri anlatmanız ve iletişim kurabilmeniz sağlanmaktadır. Kombi servis web sitesi tasarımı sizin gibi müşterilerinizin de kolayca kullanabileceği şekilde yapılmaktadır.

Aynı alanda hizmet veren binlerce firma olması nedeniyle aralarından sizin tercih edilmeniz için mutlaka güven veren gerekli anahtar kelime kullanımı yapılan Google opitimizasyonu yapılmış olan bir site sahibi olmalısınız. Bunun içinde bizim gibi 15 yıldır hazır kombi servis bakım web tasarım yapan referansları güçlü bir firmayı tercih etmelisiniz. Birlikte çalıştığımız yüzlerce şirket işlerini büyütmeyi tasarladığımız web siteleri ile başarmaktadırlar. Reklam kampanyaları düzenlenmesine gerek olmadan web sitelerinin kalitesi ve doğru kullanım ile hedeflerine ulaşmaktadırlar.

Beyaz Eşya Servis Web Tasarım

Beyaz eşya servis web tasarım sırasında en çok dikkat edilmesi gereken nokta güven verici olmasıdır. Size özel tasarım ile bunu başarmakta ve hedef kitleniz için güvenilir bir firma olduğunuzun anlaşılmasını sağlamaktayız. Web sitesini satın almanızın ardından kurulumunu kısa sürede ücretsiz olarak yapmakta ve sınırsız süre boyunca da destek vermekteyiz. Bu sayede kullanma sırasında ihtiyaç duyacağınız yardımı almanızı sağlamaktayız. Dünyanın hızla gelişmeye devam ettiği günümüzde beyaz eşya web sitesi de elbette gelişmeye devam edecek gerekli güncellemeler yapılacaktır. Bu şekilde her zaman güncel kalan ve dikkat çekici olacaktır. Beyaz eşya servis web tasarım hakkında daha detaylı bilgileri online olarak arkadaşlarımızdan alabilir ve firmanızın rakiplerinizin önüne geçirebilir hedef kitlenize ulaşarak cironuzu katlayabilirsiniz. 

Çilingir Firma Scriptleri

Çilingirler insanların 7/24 ihtiyaç duyabildikleri firmalar arasında yer almaktadır. İşlerini büyütmek ve hizmet alanlarını genişletmek isteyen tüm firmalar gibi çilingirlerde web sitesi sahibi olmak istemektedirler. Bunun için kaliteli çilingir web tasarım profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 15 yıllık deneyimimiz ile işimizi severek yapmakta ve gelişen teknolojiye uyumlu olan web siteleri tasarlamaktayız. Sınırsız domain, ücretsiz kurulum ve sınırsız destek vermekte ve web sitenizi uzun yıllar boyunca değiştirmeden güncel olarak kullanmanızı sağlamaktayız.

Sahip olacağınız web sitesi ile sadece bulunduğunuz semte değil tüm kente ve hatta tüm ülkeye hizmet verebilecek ve hedef kitlenize çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Dinamik ve sürekli güncellenen sitenizin kolay kullanımı ile istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabileceksiniz. Kurumsal kimliğinizi ve güvenilir olduğunuzu gösteren çilingir web sitesi ile Pazar payınızı arttırabilir ve hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde ulaşabilir olmanız ile de müşterileriniz her ihtiyaç duydukları an sizden hizmet alabileceklerdir.

Kaliteli Web Sitesi Sahibi Olmak Neden Önemli?

Online dünyada firmanızın yüzü olan web siteniz kaliteli olmadığı takdirde beklentinizi karşılamayacaktır. Bunun bilincinde olarak kaliteden ödün vermeden sektörel web siteleri tasarlamaktayız. Google optimizsayonu yapmakta ve bu şekilde sitenizin yapılan aramalarda ilk sıralarda çıkmasını sağlamaktayız. Hızlı kurulum ile sitenizi hemen kullanmaya başlayabilir ve bu şekilde bir an önce hedef kitlenizin ilk tercihi olmaya başlayabilirsiniz. Hazır çilingir web tasarım yapıyor olmamız ile sitemizde ki demoları inceleyebilir ve kalitesinden emin olabilirsiniz. Sahip olacağınız web sitenizde şu özellikleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

·         39 tane canlı ve ilgi çekici renk seçeneği

·         Tam admin kontrolü

·         Slayt ekleme, istediğiniz sayıda ana başlık ve alt başlık ekleme

·         Ana sayfada bulunan ürün ve hizmetleri belirleme

·         Sınırsız sayıda ürün, hizmet ve ürün açıklaması

·         Sınırsız sayıda hizmet bölgesi ekleme

·         Resim galerisi ekleme

·         Video galerisi ekleme

·         SMS bildirimi alma aktif ve pasif etme

·         Mail alma aktif ve pasif etme

·         Whatsapp destek modülü

·         Tam içerik yönetimi

·         Ana sayfa tüm başlık ve yazıları admin kontrolü ile belirleme

6+ Yıldır Tüm Scriptlerimizde
"Ömür Boyu" Destek Garantisi Veriyoruz!

Hazır scriptlerimizde koşulsuz şartsız her türlü sistemsel sorunlarda ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz.
Ayrıcalıklı hizmetimizinden faydalanamak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak ürün satın alabilirsiniz.

Hazır Scriptler