Loading...
Tek Ürün Scripti Tek Ürün Web Tasarım

Tek Ürün & E-Ticaret

Tek Ürün Yaprak Site V3 | Sınırsız Renk & Beden Seçimli 1199 + KDV SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Tek Ürün Yaprak Site V2 749 + KDV SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Tek Ürün Web Tasarımı (Yaprak Site) 549 + KDV SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Tek Ürün Satış Scripti V3 349 + KDV SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Tek Ürün Satış Scripti V2 349 + KDV SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK
Tek Ürün Satış Scripti 249 + KDV SINIRSIZ DOMAİN ÜCRETSİZ KURULUM SÜRESİZ DESTEK

Tek Ürün Scripti

Girdiğimiz dijital çağda artık ticaretin yapılma şekli değişmiş bulunmaktadır. Artık bütün ürün ve hizmetler online olarak alınıp satılmaktadır. Bu alışverişin yapılması için de e-ticaret siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerde çok sayıda ürün satılabileceği gibi tek ürün satışı da yapılmaktadır. Deneyimli ekibimiz ile tek ürün satış web tasarım yapmaktayız. Siteyi tek ürün satışı için alıyor olmanıza rağmen ilerleyen günlerde ürün sayısını arttırmak istediğinizde bunu yapmanız mümkün olmakta ve yeni ürünler eklenmektedir. Seo uyumlu olarak tasarlanan siteniz satmakta olduğunuz ürünü arayan kişilerin ilk tercihi olacaktır. Sitenin kontrolü tarafınızdan yapılacak ve hedef kitlenize ulaşma sorunu yaşamayacaksınız.

Online olarak ürün satışı yapmakta olan çok sayıda firma bulunmakta ve bunlar arasında öne çıkmanın yolu ise güvenilir bir firma olduğunuzu göstermeniz olmaktadır. Firmanızın vitrini olan web siteniz profesyonel ekiplerimiz tarafından sektörünüze yönelik olarak tasarlanmaktadır. Sosyal medya yönetimini ürün satışı web sitesi üzerinden yapabilir ve reklam harcamaları için büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Ürün Satış Web Tasarım

Online olarak ticaret yapmak istediğinizde bunun için firmamızın tasarlayacağı siteyi kullanmanız haline her ürün için ayrı sayfalar hazırlayabilirsiniz. Bunlar için ayrı fiyatlandırma yapabilir ve kargo ücreti tanımlayabilirsiniz. Ürünün tanıtımı için resimler ekleyebilirsiniz. Ürün ve resim ekleme sırasında eski resimlerin kendiliğinden siliniyor olması ile ilave işlem yapmanıza gerek kalmadığını görebilirsiniz. Sipariş verme modülü ile sipariş alabilir ve ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Sitenizden sipariş verildiği anda size sms gönderilecek ve bu şekilde hizmette bir gecikme söz konusu olmayacaktır.

Hazır ürün satış web tasarım için hizmet alma noktasında dikkat etmeniz gereken nokta sitenin kalitesi olmaktadır. Çok iyi bilinmektedir ki müşteriler güven duymadıkları siteden alışveriş yapmamaktadırlar. Bu bilginin ışığında sitenizin güven sorunu olmayacak ve sitenizde bulunan ürünleri almak isteyen kişilerin ilk tercihi siteniz olacaktır. Müşterilerinizin yaptıkları yorumları sitenize ekleyebilir ve dilediğinizde de silebilirsiniz. Demosu bulunan sitemizi satın almadan önce inceleyebilir ve detaylı bilgileri canlı destek hattımızda yer alan müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.