WAREZ YAZILIM!

Site sahibi sizseniz!

Web sitenizin lisanssız warez yazılım olduğu tespit edilmiştir. Eğer bunun bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen yazılım satın alımı ile ilgili dekont, sipariş numarası veya platform görüşmeleri belgeleri ile birlikte hukuk@sonyazilim.net adresine mail ile bilgilendirme yaptığınızda gerekli incelemeler yapılacaktır.

Site sahibi siz değilseniz!

Ziyaret ettiğiniz web sitenizin lisanssız warez yazılım kullandığı tespit edilmiştir. Haksız ürün kullanımı olarak hizmet veren ilgili firmadan sattığı ürün veya hizmetlerinde haksız elde edebileceğini göz önünde bulundurarak almadan önce lütfen hak sahiplerini araştırınız bunu yapmanız ileride hukuksal bir sorun ile karşılaşmamak için önemlidir.

ÖNEMLİ NOT:

Son yazılım ekibimizin warez ve sahte ürün satıcıları ile verdiği mücadeleyi ciddiye alıp bir üst seviyeye ulaştırarak bir hukuk birimi kurmuştur. Bu birimde hukuki haklarımızı savunması için avukat birlikte çalıştığı avukatlar ile desteklenmektedir. Bu sayfayı görüntülüyorsanız muhtemelen hukuksal ekibimiz tarafından tarafınıza veya ziyaret ettiğiniz siteye müdahale edilmiştir. Konu hakkında bilgi almak veya ihbar etmek için lütfen hukuk@sonyazilim.net mail adresi ile iletişime geçiniz.
Yaşanan sorunlarla ilgili hiçbir departman konu ile ilgilenmediği tamamen ayrı bir birim olduğu için lütfen diğer iletişim bilgilerimizden bilgi istemeyiniz sadece hukuk@sonyazilim.net mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.