X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

İlan Yazılım Sorunları Artık Bitiyor!

AnasayfaYazılarGrafik & Web Tasarımİlan Yazılım Sorunları Artık Bitiyo...

İlan Yazılım Sorunları Artık Bitiyor!

Sektörde bulunan tüm ilan sistemlerini ve sebep olduğu sorunları unutun. İlan scripti kullanımında en gelişmiş yazılım dili ile artık son yazılım sizlere bugüne kadar görmediğiniz e ticaret sistemleri sunacak

ilan sistemi kullanımını yaygınlaştıracak olan bu girişimlerimiz ile ilan sektörüne can ve heyecan vermeyi hedefliyoruz. Uzun zamandır ilan yazılımları sektöründe hizmet vererek yüzlerce mutlu müşteriye ulaştık ve yeni bir yapılanma içine girip kimsenin bugüne kadar görmediği fakat bir o kadar ihtiyaç olan yazılımları son yazılım ile bulun.

İlan scripti olarak ihtiyaç olan genel özelliklerin yanı sıra gelişmiş gelir modellerinden en yaygını reklam alanlarını ana sayfa reklam alanı, kategori reklam alanı ve ilan detay reklam alanı olarak admin kontrollü hale getirdik. isteğe göre düzenlenen ara yüz tasarımı ile hayal gücünüzün sizlere düşündürdüğünün üzerinde tasarımlar ile hizmet vererek her meslektaşınız veya rakiplerinizden sıyrılmanın en kolay yolunu sunuyoruz.

Bu sunulan eşsiz hizmeti kusursuz ve temiz kodlanmış alt yapımız olan PHP kodlama da W3 validatör hatalarından uzak Seo puanı yüksek yazılımlar ile öne çıkarak piyasadaki benzer yazılımların çok ileri yüzü ile son yazılım farkını mutlaka fark edeceksiniz.

İlan yazılımının sektörde köklü değişimlerin ilk adımı olan ekibimiz artık yeni ara yüzü ve yeni adıyla son yazılım olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Artık ilan scripti arayışınızda bizim adımızı duymaya alışın, çünkü artık kıskandığınız rakip sitenin yazılımı ne diye sorduğunuzda " Son Yazılım İlan Scripti “ diye bir cümle duyduğunuzda tek yapmanız gereken bize ulaşıp ilan scirpti ve özel tasarım desteğimizden faydalanmanızdır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı