X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Restaurant - Cafe - Bar

AnasayfaYazılımlarRestaurant - Cafe - Bar

Restaurant - Cafe - Bar

Restaurant & Cafe & Bar & Bistro Web Tasarım V4
$40.35 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Restaurant & Cafe & Bar & Bistro Web Tasarım V4

Paket Servis Web Sitesi | Sınırsız Varyant | Sanal Pos
$58.98 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Paket Servis Web Sitesi | Sınırsız Varyant | Sanal Pos

Restaurant & Cafe & Bar & Bistro Web Tasarım V2
$27.92 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Restaurant & Cafe & Bar & Bistro Web Tasarım V2

Restaurant | Cafe | Bar Scripti
$27.92 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Restaurant | Cafe | Bar Scripti

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Restaurant & Cafe Scripti

Dijital çağa girilmesinin ardından insanların alışkanlıkları değişmeye başlamış ve artık restaurant, cafe seçimlerini de online olarak yapmaya başlamışlardır. Günümüzde en küçük restaurant ve cafenin dahi bir web sitesi bulunmaktadır. Burada önemli olan restaurant web tasarım nasıl yapıldığıdır. Verdiğiniz hizmetin kalitesini ortaya koyacak daha önce hiç gelmemiş kişilerin ilgisini çekmeyi başarabilecek web sitesi amaca ulaşacaktır. Bunun olması içinde uzun yıllardır profesyonel ekibi ile yüzlerce memnun müşteri sahibi olmuş firmamızı tercih edebilirsiniz.

Mobil uyumlu web siteniz ile restaurant aramak için telefonlarını kullanacak kişilerde sitenize ulaşabileceklerdir. Retaurant web sitesi tanıtımınızı yapmanın yanında rezervasyon yapılması içinde hizmet verecektir. Restaurantınızın konum bilgisini ekleyerek adresinin bulunma sorunu yaşanması önleyebileceksiniz. Menüyü paylaşabilir ve paket servis hizmetiniz olması halinde online sipariş alabilirsiniz. Hazır restaurant web tasarım sizlere sunmakta ücretsiz kurulum, sınırsız domain ve ömür boyu destek vermekteyiz. Sınırsız sayıda resim video ekleyebilir ve bu şekilde başka hiçbir reklam kampanyasına ihtiyaç duymadan reklamınızı yapabilirsiniz.

Cafe Web Tasarım

İnsanların keyifli zaman geçirmeleri için açmış olduğunuz cafenin daha çok müşteri çekmesini istediğinizde sektörünüze yönelik olan cafe web tasarım kullanmanız gerekmektedir. Deneyimli ve her sektörün ihtiyaçlarını bilen ona yönelik olarak site tasarlayan ekibimizin tasarladığı siteler ile cafenizi ön plana çıkartabilirsiniz. Google optimizasyonu yapılmış, seo uyumlu olan sitenizde ana meta kelimeleri belirleyebilir ve hedef kitlenizin arama motorlarında yapacağı aramada ilk sıralarda yer almanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Cafe web sitesi tasarlarken önceliğimiz sizin nasıl bir siteye ihtiyaç duyduğunuz olmakta ve aradığınız bütün özelliklerin bulunmasını sağlamaktayız. Bunun yanında teknolojinin hızla gelişmeye devam ettiğini bilmekte ve sitenizin güncellemelerini de yapmaktayız. Kullanımını basit olarak tasarlamakta ve bunu sizin bilgisayardan ya da telefonda kolayca yapabilmenizi sağlamaktayız. Hazır cafe web sitesi almanın ardından kurulumu firmamız tarafından yapılarak içeriklerinin girişi de tamamlanmakta ve bu şekilde siteyi hemen kullanmaya başlamanız mümkün olmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızı buradan yönetebilir ve paket servisini tüm şehre yaparak cironuzun artmasını sağlayabilirsiniz. Cafenin resim ve videolarını ekleyerek daha çok ilgi çekmesini sağlayabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımı nasıl satın alabilirim?

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım yazılımda kurulum işlemi nasıl yapılacaktır?

Satın aldığınız ürün, ödeme onaylandığında hesabınız sayfasında siparişlerim alanına eklenir. Sipariş detayınızdan tüm dosya erişim linkleri ve resimli anlatım konuları aktif olur bu konular ile kurulumu kendiniz kolayca yapabilir veya aynı sayfada bulunan destek al butonu ile ücretsiz ilk kurulum hakkınızı talep edebilirsiniz. İlk mesai saatlerinde kurulum ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?

Sınırsız alan adı yazan yazılımları sınırsız alan adında kullanabilirsiniz. Tek domain ömür boyu olan yazılımlarımızı tek bir alan adında ömür boyu kullanabilirsiniz. Sınırsız domain olanlarda yazılım satış hakkınız olmaz fakat kendi bünyenizde bulunan müşterilerinize ve kendinize ait birden fazla sitede kullanabilirsiniz. Scriptlerin herhangi bir portalda veya kendi web sitenizde açık demo ile (YAZILIM) satışı ve dağıtımı kesinlikle yasaktır. Sitenize demo kurabilir bu demoları son müşteriye sadece web tasarım hizmeti satmak için kullanabilirsiniz. Aksi durumda tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.

Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?

Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Satın aldığınız ürünün ücretini havale ile veya kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme yönteminizi seçebilir ve yönlendirildiğiniz sayfada işleminizi devam ettirebilirsiniz.

Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)

Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini kredi kartı ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra çıkan ekranda taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.

Havale ile nasıl ödeme yapılır?

Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.

Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?

Son Yazılım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.

Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?

Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu sınırsız domain ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerlidir.) Diğer yıllarda ödeyeceğiniz ücret ise günlük kura göre hesaplanacaktır. Yenileme ücreti yazılım için değildir.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Mail ve SMS Gönderimi Nasıl Yapılır?

Sistem üzerinden PHPMAIL modülü ile ücretsiz mail gönderimi yapabilmek için sunucunuzda PHPMAİL modülü aktif olmalı ve Mail ayarları admin panelinden yapılmış olması gereklidir. SMS bildirimi için admin panelde belirtilen SMS firmasında hesap açılmış kontör satın alınmış hesap bilgilerinizi admin panelde ilgili yere girdiğinizde sistem SMS bildirimi yapmaya başlayacaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı