X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Sigorta Şirket Scriptleri

AnasayfaYazılımlarSigorta Şirket Scriptleri

Sigorta Şirket Scriptleri

Sigorta Web Tasarım V2 Scripti
$39.55 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Sigorta Web Tasarım V2 Scripti

Sigorta Şirketi Web Tasarım Scripti
$27.37 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Sigorta Şirketi Web Tasarım Scripti

Sigorta Web Tasarım V3 Scripti
$27.37 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Sigorta Web Tasarım V3 Scripti

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sigorta Şirket Scriptleri

Dijital bir çağın başladığından bu yana bu dijital dünyada yer almak artık bir zorunluluk haline gelmiştir. İnternetin yaygınlaşması ile insanların alışkanlıkları değişmiş ve neredeyse tüm ihtiyaçlarını internet üzerinde karşılamaya başlamışlardır. Bu anlamda gelişmek ve müşteri portföyünü genişletmek isteyen şirketlerinde mutlaka web sitesi sahibi olmaları gerekmektedir. Uzun yıllardır profesyonel olarak hizmet vermekte olan firmamız sigorta şirketi web tasarım alanında hizmet vermektedir.

Büyük küçük tüm firmaların yer aldığı bu dijital dünyada şirketinizi temsil edecek ve vitrininiz olacak olan web sitesinin sektörünüze uygun olarak tasarlanması şarttır. Bu şekilde sizin gibi müşterileriniz de web sitenizi kolayca kullanabilecek ve sektörde ki payınız artacaktır. Satın alacağınız web sitesinin kalitesi şirketinizin de kalitesini ortaya koyacak ve şirketinizin kurumsal olma yolunda atacağı en önemli adım olacaktır. Firmamızın hazırlamış olduğu sigortacı web sitesi almanız halinde ise süresiz olarak teknik destek alabilirsiniz.

Sigorta Web Tasarım

Sektörde öne çıkmanın yolu her ne kadar bir web sitesi sahibi olmakla birlikte sıradan hazır web siteleri şirketinizin özel olduğunu gösterme açısından yetersiz kalacaktır. Bunun için firma olarak her müşterimiz için özel web sitesi tasarlamakta ve rakiplerinden farkını ortaya koymasını sağlamaktayız. Firmamızı tercih etmeniz halinde tam belirttiğimiz süre içinde web sitenizi tasarlamakta ve kurulum aşamasında da sizlere destek vermekteyiz. Bilgisayar kullanma konusunda detaylı bilginiz olmasına gerek olmadan sizin için hazırlayacağımız siteyi kullanabilirsiniz. Hazırlayacağımız dinamik ve sürekli güncellenen web sitesinin mobil uyumlu olması ile de mobil kullanıcılar da sitenizi ziyaret edeceklerdir. Hazır sigorta web tasarım aldığınızda şu özellikleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

·         Sitenize istediğiniz kadar görsel ekleme ve bunlar için slayt özelliği

·         İstediğiniz sayıda şube ekleme ve şube iptal etme bölümü

·         Şık tasarımlı iletişim sayfası

·         Yeni sayfalar ekleyerek yeni hizmetleri belirtme

·         Yorum ve blog sayfaları ile müşterileriniz ile iletişim kurabilme

·         Web sitenizden sosyal medya hesaplarınızı yönetebilme özelliği

·         Tüm sitenin admin tarafından pratik olarak kontrol edilebilmesi

·         SMS ve mail bildirimi alma, bunlar için telefon numarası ve mail adresi ekleyebilme

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımı nasıl satın alabilirim?

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım yazılımda kurulum işlemi nasıl yapılacaktır?

Satın aldığınız ürün, ödeme onaylandığında hesabınız sayfasında siparişlerim alanına eklenir. Sipariş detayınızdan tüm dosya erişim linkleri ve resimli anlatım konuları aktif olur bu konular ile kurulumu kendiniz kolayca yapabilir veya aynı sayfada bulunan destek al butonu ile ücretsiz ilk kurulum hakkınızı talep edebilirsiniz. İlk mesai saatlerinde kurulum ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?

Sınırsız alan adı yazan yazılımları sınırsız alan adında kullanabilirsiniz. Tek domain ömür boyu olan yazılımlarımızı tek bir alan adında ömür boyu kullanabilirsiniz. Sınırsız domain olanlarda yazılım satış hakkınız olmaz fakat kendi bünyenizde bulunan müşterilerinize ve kendinize ait birden fazla sitede kullanabilirsiniz. Scriptlerin herhangi bir portalda veya kendi web sitenizde açık demo ile (YAZILIM) satışı ve dağıtımı kesinlikle yasaktır. Sitenize demo kurabilir bu demoları son müşteriye sadece web tasarım hizmeti satmak için kullanabilirsiniz. Aksi durumda tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.

Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?

Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Satın aldığınız ürünün ücretini havale ile veya kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme yönteminizi seçebilir ve yönlendirildiğiniz sayfada işleminizi devam ettirebilirsiniz.

Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)

Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini kredi kartı ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra çıkan ekranda taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.

Havale ile nasıl ödeme yapılır?

Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.

Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?

Son Yazılım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.

Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?

Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu sınırsız domain ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerlidir.) Diğer yıllarda ödeyeceğiniz ücret ise günlük kura göre hesaplanacaktır. Yenileme ücreti yazılım için değildir.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Mail ve SMS Gönderimi Nasıl Yapılır?

Sistem üzerinden PHPMAIL modülü ile ücretsiz mail gönderimi yapabilmek için sunucunuzda PHPMAİL modülü aktif olmalı ve Mail ayarları admin panelinden yapılmış olması gereklidir. SMS bildirimi için admin panelde belirtilen SMS firmasında hesap açılmış kontör satın alınmış hesap bilgilerinizi admin panelde ilgili yere girdiğinizde sistem SMS bildirimi yapmaya başlayacaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı