X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Tamir Bakım - Servis - Çilingir - Çekici Web Tasarım

AnasayfaYazılımlarTamir Bakım - Servis - Çilingir - Çekici Web T...

Tamir Bakım - Servis - Çilingir - Çekici Web Tasarım

Çekici ve Oto Kurtarıcı Hazır Web Tasarım V2
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Çekici ve Oto Kurtarıcı Hazır Web Tasarım V2

Çekici ve Oto Kurtarıcı Hazır Web Tasarım
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Çekici ve Oto Kurtarıcı Hazır Web Tasarım

Çilingir Web Tasarım V2
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Çilingir Web Tasarım V2

Teknik Servis Web Tasarım V3
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Teknik Servis Web Tasarım V3

Teknik Servis Web Tasarım Scripti
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Teknik Servis Web Tasarım Scripti

Mobil Uyumlu Çilingir Scripti
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Mobil Uyumlu Çilingir Scripti

Özel Oto Servis Scripti
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Özel Oto Servis Scripti

Kombi Klima Servis Scripti
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Kombi Klima Servis Scripti

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Servis ve Tamir Bakım Scriptleri

Kurumsal bir firma olmak ve hedef kitlenize en çok kullandıkları yöntemler ile ulaşmak istediğinizde web sitesine sahip olmanız önem taşımaktadır. Bütün şirketlerin dijital dünyada yer alıyor alması ile bunlar arasından öne çıkmak ve hedef kitlenize ulaşmak için mutlaka kaliteli bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Kombi ve beyaz eşyaların bakımları ve onarımları için hizmet veren servislere ulaşmak istediklerinde bunun için güven veren ve kurumsal kimliğini ortaya koyan bir siteye sahip olan firmayı tercih edecekleri bilinmektedir. Kombi servis bakım web tasarım da tam bu amaca yönelik olarak tasarlanmaktadır. Müşterilerinize firmanızı tanıtmanız, verdiğiniz hizmetleri anlatmanız ve iletişim kurabilmeniz sağlanmaktadır. Kombi servis web sitesi tasarımı sizin gibi müşterilerinizin de kolayca kullanabileceği şekilde yapılmaktadır.

Aynı alanda hizmet veren binlerce firma olması nedeniyle aralarından sizin tercih edilmeniz için mutlaka güven veren gerekli anahtar kelime kullanımı yapılan Google opitimizasyonu yapılmış olan bir site sahibi olmalısınız. Bunun içinde bizim gibi 15 yıldır hazır kombi servis bakım web tasarım yapan referansları güçlü bir firmayı tercih etmelisiniz. Birlikte çalıştığımız yüzlerce şirket işlerini büyütmeyi tasarladığımız web siteleri ile başarmaktadırlar. Reklam kampanyaları düzenlenmesine gerek olmadan web sitelerinin kalitesi ve doğru kullanım ile hedeflerine ulaşmaktadırlar.

Beyaz Eşya Servis Web Tasarım

Beyaz eşya servis web tasarım sırasında en çok dikkat edilmesi gereken nokta güven verici olmasıdır. Size özel tasarım ile bunu başarmakta ve hedef kitleniz için güvenilir bir firma olduğunuzun anlaşılmasını sağlamaktayız. Web sitesini satın almanızın ardından kurulumunu kısa sürede ücretsiz olarak yapmakta ve sınırsız süre boyunca da destek vermekteyiz. Bu sayede kullanma sırasında ihtiyaç duyacağınız yardımı almanızı sağlamaktayız. Dünyanın hızla gelişmeye devam ettiği günümüzde beyaz eşya web sitesi de elbette gelişmeye devam edecek gerekli güncellemeler yapılacaktır. Bu şekilde her zaman güncel kalan ve dikkat çekici olacaktır. Beyaz eşya servis web tasarım hakkında daha detaylı bilgileri online olarak arkadaşlarımızdan alabilir ve firmanızın rakiplerinizin önüne geçirebilir hedef kitlenize ulaşarak cironuzu katlayabilirsiniz. 

Çilingir Firma Scriptleri

Çilingirler insanların 7/24 ihtiyaç duyabildikleri firmalar arasında yer almaktadır. İşlerini büyütmek ve hizmet alanlarını genişletmek isteyen tüm firmalar gibi çilingirlerde web sitesi sahibi olmak istemektedirler. Bunun için kaliteli çilingir web tasarım profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 15 yıllık deneyimimiz ile işimizi severek yapmakta ve gelişen teknolojiye uyumlu olan web siteleri tasarlamaktayız. Sınırsız domain, ücretsiz kurulum ve sınırsız destek vermekte ve web sitenizi uzun yıllar boyunca değiştirmeden güncel olarak kullanmanızı sağlamaktayız.

Sahip olacağınız web sitesi ile sadece bulunduğunuz semte değil tüm kente ve hatta tüm ülkeye hizmet verebilecek ve hedef kitlenize çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Dinamik ve sürekli güncellenen sitenizin kolay kullanımı ile istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabileceksiniz. Kurumsal kimliğinizi ve güvenilir olduğunuzu gösteren çilingir web sitesi ile Pazar payınızı arttırabilir ve hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde ulaşabilir olmanız ile de müşterileriniz her ihtiyaç duydukları an sizden hizmet alabileceklerdir.

Kaliteli Web Sitesi Sahibi Olmak Neden Önemli?

Online dünyada firmanızın yüzü olan web siteniz kaliteli olmadığı takdirde beklentinizi karşılamayacaktır. Bunun bilincinde olarak kaliteden ödün vermeden sektörel web siteleri tasarlamaktayız. Google optimizsayonu yapmakta ve bu şekilde sitenizin yapılan aramalarda ilk sıralarda çıkmasını sağlamaktayız. Hızlı kurulum ile sitenizi hemen kullanmaya başlayabilir ve bu şekilde bir an önce hedef kitlenizin ilk tercihi olmaya başlayabilirsiniz. Hazır çilingir web tasarım yapıyor olmamız ile sitemizde ki demoları inceleyebilir ve kalitesinden emin olabilirsiniz. Sahip olacağınız web sitenizde şu özellikleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

·         39 tane canlı ve ilgi çekici renk seçeneği

·         Tam admin kontrolü

·         Slayt ekleme, istediğiniz sayıda ana başlık ve alt başlık ekleme

·         Ana sayfada bulunan ürün ve hizmetleri belirleme

·         Sınırsız sayıda ürün, hizmet ve ürün açıklaması

·         Sınırsız sayıda hizmet bölgesi ekleme

·         Resim galerisi ekleme

·         Video galerisi ekleme

·         SMS bildirimi alma aktif ve pasif etme

·         Mail alma aktif ve pasif etme

·         Whatsapp destek modülü

·         Tam içerik yönetimi

·         Ana sayfa tüm başlık ve yazıları admin kontrolü ile belirleme

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımı nasıl satın alabilirim?

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım yazılımda kurulum işlemi nasıl yapılacaktır?

Satın aldığınız ürün, ödeme onaylandığında hesabınız sayfasında siparişlerim alanına eklenir. Sipariş detayınızdan tüm dosya erişim linkleri ve resimli anlatım konuları aktif olur bu konular ile kurulumu kendiniz kolayca yapabilir veya aynı sayfada bulunan destek al butonu ile ücretsiz ilk kurulum hakkınızı talep edebilirsiniz. İlk mesai saatlerinde kurulum ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?

Sınırsız alan adı yazan yazılımları sınırsız alan adında kullanabilirsiniz. Tek domain ömür boyu olan yazılımlarımızı tek bir alan adında ömür boyu kullanabilirsiniz. Sınırsız domain olanlarda yazılım satış hakkınız olmaz fakat kendi bünyenizde bulunan müşterilerinize ve kendinize ait birden fazla sitede kullanabilirsiniz. Scriptlerin herhangi bir portalda veya kendi web sitenizde açık demo ile (YAZILIM) satışı ve dağıtımı kesinlikle yasaktır. Sitenize demo kurabilir bu demoları son müşteriye sadece web tasarım hizmeti satmak için kullanabilirsiniz. Aksi durumda tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.

Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?

Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Satın aldığınız ürünün ücretini havale ile veya kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme yönteminizi seçebilir ve yönlendirildiğiniz sayfada işleminizi devam ettirebilirsiniz.

Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)

Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini kredi kartı ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra çıkan ekranda taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.

Havale ile nasıl ödeme yapılır?

Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.

Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?

Son Yazılım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.

Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?

Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu sınırsız domain ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerlidir.) Diğer yıllarda ödeyeceğiniz ücret ise günlük kura göre hesaplanacaktır. Yenileme ücreti yazılım için değildir.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Mail ve SMS Gönderimi Nasıl Yapılır?

Sistem üzerinden PHPMAIL modülü ile ücretsiz mail gönderimi yapabilmek için sunucunuzda PHPMAİL modülü aktif olmalı ve Mail ayarları admin panelinden yapılmış olması gereklidir. SMS bildirimi için admin panelde belirtilen SMS firmasında hesap açılmış kontör satın alınmış hesap bilgilerinizi admin panelde ilgili yere girdiğinizde sistem SMS bildirimi yapmaya başlayacaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı