X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Temizlik ve İlaçlama Firması Web Tasarım

AnasayfaYazılımlarTemizlik ve İlaçlama Firması Web Tasarım

Temizlik ve İlaçlama Firması Web Tasarım

Temizlik ve İlaçlama Web Tasarım V3
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Temizlik ve İlaçlama Web Tasarım V3

Temizlik Sirket Web Tasarım V2
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Temizlik Sirket Web Tasarım V2

Temizlik Şirketi Scripti
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Temizlik Şirketi Scripti

İlaçlama Şirketi Scripti
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

İlaçlama Şirketi Scripti

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Temizlik Firması Scripti

Günümüzde bütün şirketler işlerini büyütmek ve kurumsal bir kimliğe kavuşmak istediklerinde atması gereken adımların arasına web sitesi sahibi olma da eklenmiştir. Bu ihtiyacın karşılanması için 15 yıldır profesyonel olarak hizmet vermekte olan firmamız temizlik firması web tasarım yaparak sektörünüzde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamaktadır. İnsanların güven duyacağı ve tercih edeceği şirketlerin mutlaka kaliteli bir web sitesinin olduğu yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Sizde firmanızın online dünyada var olması için web sitesi almak istediğinizde bunun kaliteli ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde olmasına önem vermelisiniz.

Temizlik hizmeti vermekte olan binlerce şirket arasından sizin şirketinizin tercih edilmesini sağlayacak iki önemli nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki sitenin kaliteli olması ve güven verici olarak tasarlanmış olmasıdır. İkincisi ise arama motorlarında yaptıkları aramada şirketinizin ilk sıralarda yer alıyor olmasıdır. İşinde uzman ekibimiz ile dinamik vizyoner ve şık temizlik firması web sitesi tasarlıyor ve Pazar payınızın artmasını sağlıyoruz. Sahip olacağınız web sitesi ile müşterileriniz size online olarak ya da whatsapp destek hattının olması ile telefon ile de ulaşabilir. Bu sayede kolay ulaşılabiliyor olmanız ile de müşteri sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Temizlik Firması Web Tasarım

Web sitesi alma sırasında bunu uzun yıllar değiştirmeden kullanabilmenizi sağlayan dinamik ve güncellenen siteler sunmakta olan firmamız ile çalışabilirsiniz. Sınırsız domain, ücretsiz kurulum ve sınırsız süre boyunca da destek alabilirsiniz. Sitenizi dinamik olarak kullanarak müşterilerinizin ilgisini de sürekli olarak canlı tutabilirsiniz. Sahip olacağınız web sitesi ile artık reklam kampanyaları yapmak için bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır. 39 adet renk seçeneği bulunan sitenizde istediğiniz renkleri kullanabilir, yeni hizmet bölgeleri ekleyebilirsiniz. Yeni hizmetlerinizin tanıtımını yapabilir, referanslarınıza yer verebilirsiniz.

Tüm sitenin admin kontrolünde olması ile istediğiniz bölümleri aktif ya da pasif yapabilirsiniz. Hazır temizlik firması web tasarım hakkında buradan aldığınız bilgiler ile yetinmeden demo siteyi deneyebilirsiniz. Bu şekilde siteyi deneyimleyerek daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bilgisayar uzmanı olmanıza gerek olmadan pratik olarak siteyi kullanabilir ve sitenizi internette öne çıkartacak ana meta kelimeleri de belirleyebilirsiniz. 

İlaçlama Firması Scripti

Web siteleri firmaların mutlaka sahip olmaları gereken bir özellik olmaktadır. Günümüzde büyük küçük her firma web sitesi sahibi olarak bulunduğu semt ile sınırlı kalmamakta tüm ülkeye hatta dünyaya açılabilmektedir. İlaçlama firması web tasarım yapan firmamızda bu sektörde yer alan firmaların dijital dünyada yer almasını sağlamaktadır. Sahip olacağınız site ile işlerinizin hiç beklemediğiniz kadar çok büyüyebileceğini görebilir ve bulunduğunuz şehrin en çok talep gören ilaçlama firması olabilirsiniz. Bunun olması için ise sitenizin kaliteli ve firmanızın güvenilir olduğunu yansıtması gerekmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan bir firma olarak bizler her sektörün ihtiyaçlarını bilmekte ve ona göre siteler tasarlamaktayız.

Dijital dünyanın hiç durmadan geliştiği günümüzde sahip olacağınız sitenin de güncelleme ve bakımlarını yapmaktayız. Bu şekilde her zaman yeni ve beklentilerinizi karşılayan bir siteniz olmaktadır. Pratik kullanımı ile sitenizi istediğiniz gibi kontrol edebilir ve yeni bölümler ekleyebilirsiniz. Firmanızın ve hizmetlerinizin tanıtımını detaylı olarak yapabilir ve ayrıca reklam yapmak için bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız.

İlaçlama Firması Web Sitesi

İlaçlama firması web sitesi alarak sosyal medya hesaplarınızı sitenize bağlayabilir ve hesaplarınızın yönetimini buradan yapabilirsiniz. Whatsapp hattı ile müşterilerinizin size bir mesaj ile ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sitenizin rengini istediğiniz gibi değiştirebilmeniz için 39 farklı renk seçeneğini bulabilirsiniz.  Müşterilerinizin görmesi için referanslarınıza sitede yer verebilirsiniz. Sınırsız sayıda resim ve video ekleyebilir yeni hizmet ve hizmet alanları oluşturabilirsiniz. İletişim yöntemleri olarak SMS ve maili kullanabilir bunları istediğiniz an aktif ya da pasif yapabilirsiniz. Bunlardan çok daha fazlasını tasarladığımız web sitesinde bulabilirsiniz.

Dinamik, sınırsız domain, ücretsiz kurulum ve ömür boyu destek garantisi ile web sitesi sahibi olmak istediğinizde hazırladığımız demoyu inceleyebilirsiniz. Hazır ilaçlama firması web tasarım bu şekilde deneyebilir ve nasıl bir siteye sahip olacağınızı satın almadan önce görebilirsiniz. İlk defa bir web sitesi alıyorsanız kullanma konusunda ekibimizden yardım alabilirsiniz.  Google optimizasyonu yapılmış siteniz ile arama motorlarında ilaçlama firması arayan kişilerin ilk göreceği firmalar arasında yerinizi alarak işinizi istediğiniz gibi büyütebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımı nasıl satın alabilirim?

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım yazılımda kurulum işlemi nasıl yapılacaktır?

Satın aldığınız ürün, ödeme onaylandığında hesabınız sayfasında siparişlerim alanına eklenir. Sipariş detayınızdan tüm dosya erişim linkleri ve resimli anlatım konuları aktif olur bu konular ile kurulumu kendiniz kolayca yapabilir veya aynı sayfada bulunan destek al butonu ile ücretsiz ilk kurulum hakkınızı talep edebilirsiniz. İlk mesai saatlerinde kurulum ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?

Sınırsız alan adı yazan yazılımları sınırsız alan adında kullanabilirsiniz. Tek domain ömür boyu olan yazılımlarımızı tek bir alan adında ömür boyu kullanabilirsiniz. Sınırsız domain olanlarda yazılım satış hakkınız olmaz fakat kendi bünyenizde bulunan müşterilerinize ve kendinize ait birden fazla sitede kullanabilirsiniz. Scriptlerin herhangi bir portalda veya kendi web sitenizde açık demo ile (YAZILIM) satışı ve dağıtımı kesinlikle yasaktır. Sitenize demo kurabilir bu demoları son müşteriye sadece web tasarım hizmeti satmak için kullanabilirsiniz. Aksi durumda tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.

Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?

Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Satın aldığınız ürünün ücretini havale ile veya kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme yönteminizi seçebilir ve yönlendirildiğiniz sayfada işleminizi devam ettirebilirsiniz.

Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)

Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini kredi kartı ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra çıkan ekranda taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.

Havale ile nasıl ödeme yapılır?

Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.

Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?

Son Yazılım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.

Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?

Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu sınırsız domain ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerlidir.) Diğer yıllarda ödeyeceğiniz ücret ise günlük kura göre hesaplanacaktır. Yenileme ücreti yazılım için değildir.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Mail ve SMS Gönderimi Nasıl Yapılır?

Sistem üzerinden PHPMAIL modülü ile ücretsiz mail gönderimi yapabilmek için sunucunuzda PHPMAİL modülü aktif olmalı ve Mail ayarları admin panelinden yapılmış olması gereklidir. SMS bildirimi için admin panelde belirtilen SMS firmasında hesap açılmış kontör satın alınmış hesap bilgilerinizi admin panelde ilgili yere girdiğinizde sistem SMS bildirimi yapmaya başlayacaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı