X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Tek Ürün & E-Ticaret

AnasayfaYazılımlarTek Ürün & E-Ticaret

Tek Ürün & E-Ticaret

Gelişmiş E Ticaret Paketi
$136.99 Hosting Dahil Ücretsiz Kurulum

Gelişmiş E Ticaret Paketi

Tek Ürün Satış Scripti
$27.37 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Tek Ürün Satış Scripti

Mobil Uyumlu Kitapci Scripti
$27.37 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Mobil Uyumlu Kitapci Scripti

Tek Ürün Satış Scripti V2
$27.37 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Tek Ürün Satış Scripti V2

Tek Ürün Satış Scripti V3
$27.37 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Tek Ürün Satış Scripti V3

Tek Ürün Web Tasarımı (Yaprak Site)
$27.37 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Tek Ürün Web Tasarımı (Yaprak Site)

Tek Ürün Yaprak Site V2
$38.03 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Tek Ürün Yaprak Site V2

Tek Ürün Yaprak Site V3 | Sınırsız Renk & Beden Seçimli
$70.00 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Tek Ürün Yaprak Site V3 | Sınırsız Renk & Beden Seçimli

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Tek Ürün Scripti

Girdiğimiz dijital çağda artık ticaretin yapılma şekli değişmiş bulunmaktadır. Artık bütün ürün ve hizmetler online olarak alınıp satılmaktadır. Bu alışverişin yapılması için de e-ticaret siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerde çok sayıda ürün satılabileceği gibi tek ürün satışı da yapılmaktadır. Deneyimli ekibimiz ile tek ürün satış web tasarım yapmaktayız. Siteyi tek ürün satışı için alıyor olmanıza rağmen ilerleyen günlerde ürün sayısını arttırmak istediğinizde bunu yapmanız mümkün olmakta ve yeni ürünler eklenmektedir. Seo uyumlu olarak tasarlanan siteniz satmakta olduğunuz ürünü arayan kişilerin ilk tercihi olacaktır. Sitenin kontrolü tarafınızdan yapılacak ve hedef kitlenize ulaşma sorunu yaşamayacaksınız.

Online olarak ürün satışı yapmakta olan çok sayıda firma bulunmakta ve bunlar arasında öne çıkmanın yolu ise güvenilir bir firma olduğunuzu göstermeniz olmaktadır. Firmanızın vitrini olan web siteniz profesyonel ekiplerimiz tarafından sektörünüze yönelik olarak tasarlanmaktadır. Sosyal medya yönetimini ürün satışı web sitesi üzerinden yapabilir ve reklam harcamaları için büyük bütçeler ayırmanıza gerek kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Hazır Ürün Satış Web Tasarım

Online olarak ticaret yapmak istediğinizde bunun için firmamızın tasarlayacağı siteyi kullanmanız haline her ürün için ayrı sayfalar hazırlayabilirsiniz. Bunlar için ayrı fiyatlandırma yapabilir ve kargo ücreti tanımlayabilirsiniz. Ürünün tanıtımı için resimler ekleyebilirsiniz. Ürün ve resim ekleme sırasında eski resimlerin kendiliğinden siliniyor olması ile ilave işlem yapmanıza gerek kalmadığını görebilirsiniz. Sipariş verme modülü ile sipariş alabilir ve ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Sitenizden sipariş verildiği anda size sms gönderilecek ve bu şekilde hizmette bir gecikme söz konusu olmayacaktır.

Hazır ürün satış web tasarım için hizmet alma noktasında dikkat etmeniz gereken nokta sitenin kalitesi olmaktadır. Çok iyi bilinmektedir ki müşteriler güven duymadıkları siteden alışveriş yapmamaktadırlar. Bu bilginin ışığında sitenizin güven sorunu olmayacak ve sitenizde bulunan ürünleri almak isteyen kişilerin ilk tercihi siteniz olacaktır. Müşterilerinizin yaptıkları yorumları sitenize ekleyebilir ve dilediğinizde de silebilirsiniz. Demosu bulunan sitemizi satın almadan önce inceleyebilir ve detaylı bilgileri canlı destek hattımızda yer alan müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımı nasıl satın alabilirim?

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım yazılımda kurulum işlemi nasıl yapılacaktır?

Satın aldığınız ürün, ödeme onaylandığında hesabınız sayfasında siparişlerim alanına eklenir. Sipariş detayınızdan tüm dosya erişim linkleri ve resimli anlatım konuları aktif olur bu konular ile kurulumu kendiniz kolayca yapabilir veya aynı sayfada bulunan destek al butonu ile ücretsiz ilk kurulum hakkınızı talep edebilirsiniz. İlk mesai saatlerinde kurulum ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?

Sınırsız alan adı yazan yazılımları sınırsız alan adında kullanabilirsiniz. Tek domain ömür boyu olan yazılımlarımızı tek bir alan adında ömür boyu kullanabilirsiniz. Sınırsız domain olanlarda yazılım satış hakkınız olmaz fakat kendi bünyenizde bulunan müşterilerinize ve kendinize ait birden fazla sitede kullanabilirsiniz. Scriptlerin herhangi bir portalda veya kendi web sitenizde açık demo ile (YAZILIM) satışı ve dağıtımı kesinlikle yasaktır. Sitenize demo kurabilir bu demoları son müşteriye sadece web tasarım hizmeti satmak için kullanabilirsiniz. Aksi durumda tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.

Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?

Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Satın aldığınız ürünün ücretini havale ile veya kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme yönteminizi seçebilir ve yönlendirildiğiniz sayfada işleminizi devam ettirebilirsiniz.

Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)

Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini kredi kartı ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra çıkan ekranda taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.

Havale ile nasıl ödeme yapılır?

Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.

Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?

Son Yazılım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.

Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?

Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu sınırsız domain ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerlidir.) Diğer yıllarda ödeyeceğiniz ücret ise günlük kura göre hesaplanacaktır. Yenileme ücreti yazılım için değildir.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Mail ve SMS Gönderimi Nasıl Yapılır?

Sistem üzerinden PHPMAIL modülü ile ücretsiz mail gönderimi yapabilmek için sunucunuzda PHPMAİL modülü aktif olmalı ve Mail ayarları admin panelinden yapılmış olması gereklidir. SMS bildirimi için admin panelde belirtilen SMS firmasında hesap açılmış kontör satın alınmış hesap bilgilerinizi admin panelde ilgili yere girdiğinizde sistem SMS bildirimi yapmaya başlayacaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı