X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

İlan Scriptleri

AnasayfaYazılımlarİlan Scriptleri

İlan Scriptleri

İlan V3
$238.20 Tek Domain Ücretsiz Kurulum

İlan V3

İLAN SCRİPTİ V2
$73.75 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

İLAN SCRİPTİ V2

Gelişmiş İlan Scripti V1.5
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Gelişmiş İlan Scripti V1.5

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

İlan Scriptleri

İlan siteleri online olarak ilan vermek isteyen kişilere hizmet vermekte ve bu kişilerin alıcıları ile buluşmasını sağlamaktadır. Günümüzde çok sayıda ilan sitesi bulunmakta ve bunların göstermiş olduğu başarı girişimciler için önemli birer örnek olmaktadır. Sizde ilan web tasarım yaptırmak istediğinizde 15 yıldır web yazılımı alanında hizmet veren firmamız ile çalışabilirsiniz. Bu şekilde daha önce kurulmuş ilan siteleri ile gireceğiniz rekabette öne geçebilirsiniz. İlan sitesinin başarılı olmasında ki ana etken web sitesinin dizaynı ve güven verici olmasıdır. Bunun için firmamız sizlere özel web siteleri tasarlamakta sitenizi açar açmaz ilgi çekmenizi sağlamaktadır.

Sitenizi kurma aşamasında kendinizi belli kategoriler ile sınırlamamanız ve ilerleyen günlerde yeni fikirlerinizi hayata geçirebilmeniz için dinamik bir site tasarlamaktayız. Bu şekilde yeni kategorilerde ilan yayınlamak istediğinizde ilave hizmet almanıza gerek kalmayacak bunu pratik kullanımlı sitenizde kendiniz yapabileceksiniz. Verdiğimiz sınırsız süreli destek ile de ilan web sitesi kullanımı sırasında yardıma ihtiyacınız olduğu an alabileceksiniz.

Eşsiz Tasarımlı İlan Sitesi

Büyük bir rekabetin yaşandığı online ortamda hazırladığımız eşsiz tasarımlı, dinamik web siteniz ile bir sıfır önde hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Siz gibi sitenizde ilan vermek için üye olacak kişiler içinde pratik bir kullanım sağlanmakta ve onların bütün ilanları için sitenizi tercih etmeleri mümkün olmaktadır. Google tarafından ön sayfaya çıkartılacak web sitesi profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Web sitenizi almanın ardından yapılan Google optimizasyonu ile bir anda dikkatleri çekerek yaptığınız girişimin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Hazır ilan web tasarım almanızın ardından sitenizin kontrolü tam olarak sizde olacak ve istediğiniz gibi sitenizi yönetebileceksiniz. Web sitesinin kurulumu firmamız tarafından yapılacak ve kullanımı içinde isterseniz detaylı bilgiler verilecektir. Web sitenizde olmasını isteyebileceğiniz şu özellikleri ve çok daha fazlasını bulmanız firmamız ile çalışmanız ile mümkün olacaktır.

·         İstediğiniz sayıda kategori oluşturma rengini, simgesini belirleme

·         Sitenize üyeliklerin kontrolünüz altında gerçekleşmesi yapılan üyelik işlemlerinin kontrol panelinde görünmesi

·         Sitenize eklenen ilanların yönetimi ilan eklenmesinin ardından bunların kontrolü sizin tarafınızdan yapılacak ve onayınız olmadan ilan yayınlanmayacaktır.

·         Sınırsız sayfa oluşturma

·         Reklam ayarlarını yapma

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımı nasıl satın alabilirim?

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım yazılımda kurulum işlemi nasıl yapılacaktır?

Satın aldığınız ürün, ödeme onaylandığında hesabınız sayfasında siparişlerim alanına eklenir. Sipariş detayınızdan tüm dosya erişim linkleri ve resimli anlatım konuları aktif olur bu konular ile kurulumu kendiniz kolayca yapabilir veya aynı sayfada bulunan destek al butonu ile ücretsiz ilk kurulum hakkınızı talep edebilirsiniz. İlk mesai saatlerinde kurulum ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?

Sınırsız alan adı yazan yazılımları sınırsız alan adında kullanabilirsiniz. Tek domain ömür boyu olan yazılımlarımızı tek bir alan adında ömür boyu kullanabilirsiniz. Sınırsız domain olanlarda yazılım satış hakkınız olmaz fakat kendi bünyenizde bulunan müşterilerinize ve kendinize ait birden fazla sitede kullanabilirsiniz. Scriptlerin herhangi bir portalda veya kendi web sitenizde açık demo ile (YAZILIM) satışı ve dağıtımı kesinlikle yasaktır. Sitenize demo kurabilir bu demoları son müşteriye sadece web tasarım hizmeti satmak için kullanabilirsiniz. Aksi durumda tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.

Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?

Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Satın aldığınız ürünün ücretini havale ile veya kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme yönteminizi seçebilir ve yönlendirildiğiniz sayfada işleminizi devam ettirebilirsiniz.

Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)

Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini kredi kartı ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra çıkan ekranda taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.

Havale ile nasıl ödeme yapılır?

Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.

Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?

Son Yazılım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.

Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?

Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu sınırsız domain ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerlidir.) Diğer yıllarda ödeyeceğiniz ücret ise günlük kura göre hesaplanacaktır. Yenileme ücreti yazılım için değildir.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Mail ve SMS Gönderimi Nasıl Yapılır?

Sistem üzerinden PHPMAIL modülü ile ücretsiz mail gönderimi yapabilmek için sunucunuzda PHPMAİL modülü aktif olmalı ve Mail ayarları admin panelinden yapılmış olması gereklidir. SMS bildirimi için admin panelde belirtilen SMS firmasında hesap açılmış kontör satın alınmış hesap bilgilerinizi admin panelde ilgili yere girdiğinizde sistem SMS bildirimi yapmaya başlayacaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı