X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Gelişmiş İlan Scripti V1.5

AnasayfaYazılımlarİlan ScriptleriGelişmiş İlan Scripti V1.5

Gelişmiş İlan Scripti V1.5

%100 Yönetim Paneli Kontrolü

Özel Widget Panel Sayfa

Panel ana sayfasında bulunan tüm önemli bilgileri listeledik.

Sınırsız Kategori Oluşturma

Her kategoriye özel panelden title, description alanı ekleme. Her kategoriye özel panelden makale alanı ekleme. (Kategori sayfalarını içerik eksikliği sebebi ile eklenmiştir.)Her kategoriye özel panelden renk seçme. (Seçilen renk kategori sayfasında otomatik olarak tema rengi olacaktır.) Her kategoriye panelden icon belirleme.

Sınırsız Blog Konusu Ekleme

Tek Sayfa altında tüm blog konularını düzenleyebilir, silebilir veya yeni blog konusu ekleyebilirsiniz. Eklenilen tüm blog konularında yazılan başlık otomatik olarak title olarak atanır ve yanına site ismi eklenir. Aynı zamanda blog konusu içeriğinin belli bir bölümü sistem tarafından description olarak atanır. Bu maddeler seo açısından ileri derece önemlidir. Ekleniler blog konularının başlığında bulunan tüm kelimeler etiket olarak konunun en altına tam otomatik olarak eklenir.

Sınırsız Sayfa Oluşturma

Tüm kurumsal ve benzer sayfaları panelden düzenleme ekleme ve yeni ekleme özelliği. Eklenen tim sayfalar mobil menü ve üst menüye otomatik eklenir.

İlan Yönetimi

Üyenin ilan eklediği anda sistem otomatik olarak yöneticiye mail bildirimi yapar. Onay bekleyenler sayfasında tüm ilanları listeden onayla ve sil seçeneği. İlan yönetici tarafından onaylandığında sistem otomatik olarak üyeye bildirim atar. Onaylanmış ilanlar sekmesinde var olan tüm ilanların listesinde düzenle ve sil seçenekleri. Onaylanmış ilanları düzenleme seçeneğinde “Anasayfa Vitrini, Kategori Vitrini," doping seçeneklerini aktif pasif yapabilirsiniz.

Üye Yönetimi

Üyelik sistemi mail onayı ile gerçekleşir. Üyeler onaylı ve onaysız olarak listelenir. Listeden düzenleme ve silme özelliği mevcuttur. Tüm üyelerin tüm bilgileri yönetici tarafından güncellenebilir. Onay verebilme özelliği mevcuttur.

Footer Ayarları

Tüm footer alanları özelleştirilebilir. Başlık altı linkleme kısmında tüm başlıkları alt yazılarını ve linklerini yönetim panelden değiştirebilme.

Genel Ayarlar

Tüm gerekli ayar bölümlerini logo, fav icon, site başlık ve açıklama gibi ayar düzenleme.

Slayt Ayarları

Ana sayfada bulunan slayt alanını özelleştirme alanı. Her bir slayt görseline açıklama alanı ekleyebilme özelliği. Tüm resimleri düzenleme silme ve yeni ekleme seçenekleri.

Reklam Ayarları

Ana sayfada, kategori sayfasında, ve ilan detay sayfasında bulunan reklam alanlarını özelleştirebilme imkanı. Reklam alanları aç kapat özelliği.

Sosyal Medya Ayarları

Tüm sosyal platformları hiçbir sınır olmadan ekleyebilirsiniz.Tüm sosyal hesaplar için ayrı icon ve link belirlediğinizde footer alanında otomatik olarak yer alır.

Eşsiz Kullanıcı Deneyimi

Kategorileme

Tüm ilanları özel olarak renklendirilmiş kategori sınıflarınca özelleştirilmiştir. Her kategori sayfasında kendine özel renkler kullanılmıştır.

Kolay İlan Listeleme

Ana sayfada bulunan tüm ilanlar alanı ile sitedeki tüm ilanları eklendiği tarihe göre sıralayabilirsiniz.Ulaşmak istediğiniz ilanları kategori olarak arayabilir veya o kategoride il, fiyat ve kelime olarak tekrar filtreleyebilirsiniz.

Üyeler Arası Mesajlaşma

Sitem üyeler arası mesajlaşarak hem sosyalliği hem de kullanıcı deneyimini artırmak için oluşturulmuştur. İlan detay sayfasında Soru sor sekmesinden üyeye soru sorabilir ve hesabınız bölümünden mesajlarınızı takip edebilirsiniz.

Kolay Üyelik Sistemi

Üye ol sayfasında sadece gerekli soru alanları. Üye mail onay sistemi ile spam üyeliği bitirdik. Üye şifremi unuttum sayfası, mail adresi yardımı ile kolayca şifre sıfırlama.Tüm üyelerin şifre bilgileri MD5 sistemi ile güvenle saklanmaktadır.

İlan Ekleme

Kategori seçip hızlı ve kolay ilan ekleme formu ile ilan ekleme.İlanlarda yayına alındığı an sistemin otomatik olarak üyeye bildirimi.Üyenin tüm ilanları Onaylı ilanlar, Onay bekleyen ilanlar, süresi bitmiş ilanlar olarak listelenmektedir. Tüm eklediği ilanları hesabım bölümünden görüntüleme düzenleme ve silme seçenekleri. Üyenin ilanı eklerken ilanın iletişim bilgilerinin gizle veya göster seçenekleri.

İlan Detay Sayfası

İlana ait resimleri gelişmiş slayt tasarımı ile izleme ve mega foto büyütme ekranı. İlan açıklaması ve üye bilgilerinin kolay erişilebilirliği . İlanın iletişimi gizli seçilmişse üyeye tek ulaşma yolu site üzeri mesajlaşma sistemi. İletişim açık seçildiğinde üyenin telefon numarası, ilanın harita üzerindeki konumu ve site üzeri mesajlaşma seçenekleri otomatik olarak aktif olur.

Eşsiz Tasarım

Full responsive özelliğe sahip gelişmiş ve güncel tasarım. Tüm menü ve ilanları kolay erişim için düşünülmüş sınıflandırma sayfaları. Gelişmiş sayfa yenilemeden açılan hesabım sayfasi.İlan detayda görülebilen üyelik profil resmi. Bireysel veya kurumsal üyeliklerde logo ekleyebilme özelliği.

TESCİL BELGESİ;

Site ara yüzünde yer alan tüm PHP PDO sorgu ve veri çekilen alanalar,

Site ara yüzünde yer alan form ve dinamik tüm işlemler,

Admin panelde yer alan tüm PDO sorguları input form işlemlerinin tamamı,

Admin panelde yer alan yaklaşık 4000 satırlık fonksiyon dosyası

Tüm sitede yer alan veritabanı yapısı

Kısaca HTML tasarım hariç tüm alanlar tarafımızdan tescillenmiş olup, hiç bir şekilde kimsede dosya teslimi satış hakkı yoktur.

$25.60

(Tek Sefer)

Sunucu Gereksinimleri

- Php 5.6 - 7.2 arasında olmalıdır.
- Linux / cPanel Önerilir.
- PDO aktif olmalıdır.
- Apache Mod_Rewrite.
- SQL Mod kapalı olmalıdır.
- PHP mail aktif olmalıdır.

Bilgilendirme

Son Yazılım, web tasarım hizmeti vermek yerine, bu hizmeti veren web tasarım firmalarının yazılım tedarikçisidir. Aynı zamanda son kullanıcılarada satışımız açıktır. Bu sayede, daha uygun fiyatlarla web sitenizi kurabilirsiniz.

Web tasarım firmalarının çok daha yüksek fiyatlarını ödemek yerine gelişmiş yönetim panelinden içeriklerinizi girerek kolayca sitenizi çok uygun fiyatlara oluşturun.

Ücretsiz Kurulum
Ömür Boyu Ücretsiz Destek (Sistemsel Sorunlarda)
Kolay Yönetim Paneli
100% Mobil Uyumlu (Responsive)
Tam Seo Uyumlu
Modern Tasarım

En Popüler Scriptler


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Son Yazılım
Satış öncesi destek!

Son Yazılım
Merhabalar 👋

Satış öncesi desteğe mi ihtiyacınız var?
20:39
×