X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Kurumsal Firma Web Tasarım

AnasayfaYazılımlarKurumsal Firma Web Tasarım

Kurumsal Firma Web Tasarım

Sanayi Üretim Web Tasarım
$121.70 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Sanayi Üretim Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım V10
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Kurumsal Web Tasarım V10

Gelişmiş Kobi Web Tasarım
$158.28 Tek Domain Sınırsız Dil

Gelişmiş Kobi Web Tasarım

Kurumsal V9
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Kurumsal V9

Kurumsal Firma Web Tasarım V8
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Kurumsal Firma Web Tasarım V8

Kurumsal Firma Web Tasarım V7
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Kurumsal Firma Web Tasarım V7

Gelişmiş Kurumsal V6 Script
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Gelişmiş Kurumsal V6 Script

GELİŞMİŞ KURUMSAL SCRİPTİ V5
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

GELİŞMİŞ KURUMSAL SCRİPTİ V5

Kurumsal V4 Firma Scripti
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Kurumsal V4 Firma Scripti

Kurumsal V3 Firma Scripti
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Kurumsal V3 Firma Scripti

Kurumsal V2 firma scripti
$27.64 Sınırsız Domain Ücretsiz Kurulum

Kurumsal V2 firma scripti

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Kurumsal Firma WEB TASARIM

Her sektörde kıyasıya bir rekabetin yaşandığı bilinmektedir. Bu rekabette öne çıkmak isteyen firmaların ise kurumsal kimlik kazanması şarttır. Bu kimliğin kazanılmasında ve firmanın bir marka değerinin olmasında ki en büyük etkenlerden biri ise kurumsal firma web sitesi olmaktadır. Dijital dünyada yerini kaliteli bir web sitesi ile almayan firmaların ise sektörde olduğu konumu koruması imkansızdır. Çünkü insanların bir firmayı güvenilir bulma kriterleri değişmiş bulunmaktadır. Artık neredeyse tüm insanlar ihtiyaçlarını online olarak karşılamaktadır ve ticarette online olarak yapılmaktadır. Online alışveriş yapma sırasında ise ilk aranan özellik olarak firmanın güvenilir olması olmaktadır.

Bu bilginin ışığında ve uzun yıllardır web sitesi tasarlayan firmamız firmanızın tanınma oranını arttıracak ve güvenilir olma özelliğinizi ön plan çıkartacak web siteleri tasarlamaktadır. Kurumsal web tasarım ayrıca kurumun yaptığı projeleri tanıtması, hedef kitlesi ile iletişim kurması açısından da önem taşımaktadır. Dinamik bir siteyi sizler için tasarlamakta ve buradan yaptığınız her yeni projeyi ekleme tanıtma imkanı bulmanızı sağlamaktayız. Sınırsız sayıda yeni ürün, hizmet ekleyebilir müşteri yorumlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sınırsız blog özelliği ile buradan da hedef kitlenizi bilgilendirme yapabilirsiniz.

Gelişmiş iletişim sayfası ile bütün iletişim yöntemlerini siteye ekleyebilir, aktif ya da pasif yapabilirsiniz.  Gelişmiş kurumsal firma web tasarım yapıyor olmanın yanında bunun kullanımının da pratik olmasını sağlamaktayız. Bu şekilde bilgisayardan ya da telefondan sitenizi aktif olarak kullanabilmenizi sağlamaktayız. Bu konuda yeterli bilginiz olmasa dahi verdiğimiz sınırsız destek ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Hazır Kurumsal Firma Web Tasarım

Online dünyada yapılan kısa bir gezinti de hepsi birbirine benzeyen web sitelerinin olduğunu görmekteyiz. Bizler ise eşsiz, şık ve ilgi çekici web siteleri tasarlayarak firmanızın farkını ortaya koymanızı sağlamaktayız. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartmakta ve bu şekilde marka değeri kazanmanızda tasarladığımız site ile yardımcı olmaktayız. Siteyi almanızın ardından içerikleri girmekte ve kullanıma hazır olarak sunmaktayız. Siteyi dinamik olarak kullanmanız sırasında da sizlerin slayt, video, resim, proje ekleme ve çok daha fazlasını kendinizin yapabileceği kolay kullanımlı ve admin kontrollü siteler tasarlamaktayız.

Sosyal medyanın hedef kitleye ulaşmada ki önemi yapılan çeşitli araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Hazır kurumsal firma web tasarım aldığınızda bütün sosyal medya hesaplarınızın yönetimini siteniz ile yapabilir ve sosyal medya kullanan hedef kitlenize bu şekilde ulaşabilirsiniz. Tasarladığımız sitenin özelliklerini görmek ve nasıl bir siteye sahip olacağınızı öğrenmek için demo sürümünü inceleyebilirsiniz. Bu şekilde siteyi satın almadan önce kalitesini de test edebilirsiniz. Canlı destek hattında bulunan müşteri temsilcisi arkadaşımıza aklınıza takılan tüm soruları sorabilir cevabını net olarak alabilirsiniz. Firmanızın online dünyada ki imajını oluşturacak web sitesini üstün kalitede aynı zamanda uygun fiyat ile alabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımı nasıl satın alabilirim?

Sistem üzerinden satın almak istediğiniz yazılımı üye olduktan sonra satın al butonu ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli adımları tamamlayarak formları eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Yinede işlemlerde herhangi bir sorunla karşılaşıldığı takdirde iletişim bölümünden veya canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım yazılımda kurulum işlemi nasıl yapılacaktır?

Satın aldığınız ürün, ödeme onaylandığında hesabınız sayfasında siparişlerim alanına eklenir. Sipariş detayınızdan tüm dosya erişim linkleri ve resimli anlatım konuları aktif olur bu konular ile kurulumu kendiniz kolayca yapabilir veya aynı sayfada bulunan destek al butonu ile ücretsiz ilk kurulum hakkınızı talep edebilirsiniz. İlk mesai saatlerinde kurulum ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Yazılımları farklı alan adlarında kullanabilirmiyim?

Sınırsız alan adı yazan yazılımları sınırsız alan adında kullanabilirsiniz. Tek domain ömür boyu olan yazılımlarımızı tek bir alan adında ömür boyu kullanabilirsiniz. Sınırsız domain olanlarda yazılım satış hakkınız olmaz fakat kendi bünyenizde bulunan müşterilerinize ve kendinize ait birden fazla sitede kullanabilirsiniz. Scriptlerin herhangi bir portalda veya kendi web sitenizde açık demo ile (YAZILIM) satışı ve dağıtımı kesinlikle yasaktır. Sitenize demo kurabilir bu demoları son müşteriye sadece web tasarım hizmeti satmak için kullanabilirsiniz. Aksi durumda tarafınıza yasal işlem başlatılacaktır.

Satın alınmış yazılımlarda sorunları nasıl halledebilirim?

Sistemden kaynaklı her türlü sorunu teknik ekibimiz halledecektir. Sistem kaynaklı yaşadığınız sorunu detaylı şekilde anlatımını müşteri panelinizde bulunan destek talebi ile bize ulaştırabilirsiniz. (Sorun paylaşımı yapıldığında sitenizin FTP ve Admin panel bilgilerini göndermeniz hızlı çözüme ulaşmak için önemlidir.)

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Satın aldığınız ürünün ücretini havale ile veya kredi kartına 9 taksitle satın alabilirsiniz. Sipariş oluştururken ödeme yönteminizi seçebilir ve yönlendirildiğiniz sayfada işleminizi devam ettirebilirsiniz.

Kredi kartı ile nasıl ödeme yapılır? (Taksitli)

Kredi kartı ile satın almak istediğinizde ürünün siparişini kredi kartı ödeme yöntemini seçerek tamamlayınız. Daha sonra çıkan ekranda taksitli veya tek çekim kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi bildiriniz.

Havale ile nasıl ödeme yapılır?

Satın alma işlemini havale yöntemi ile gerçekleştirip daha sonra hesabım bölümünde siparişe ait görünen sipariş no yu havale açıklamasında örnek:"Sipariş no:76" olarak yazınız. Daha sonra işlemin hızlanması için destek bildiriminden ödeme bildirimi yapabilirsiniz.

Daha önce sitem olmadı? Kullanabilir miyim?

Son Yazılım olarak tarafımızdan alacağınız tüm yazılım ve sistemlerde tam kontrol sağlayan bir yönetim paneli mevcuttur, bu yönetim paneli ile ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan tüm ayarları ve içerik girişini kolayca yapabilirsiniz. Kontrol paneli, sitenizi hiç bir teknik bilgi olmadan herkes için kolayca yönetilebilir olması için tasarlanmıştır. Yinede herhangi bir sorun yaşadığınızda destek bildirimi oluşturmanız durumunda hemen müdahale edebiliriz.

Yazılımlarda yıllık ücret veya benzeri bir ücret ödeyecekmiyiz?

Yazılımlarımızın hepsi ömür boyu sınırsız domain ile satılmaktadır, ödemeyi bir kere yaparsınız ve ömür boyu kullanırsınız. (Hiç bir şekilde ilerleyen zamanlarda ücret talep edilmez.) Full paket alımlarınızda yıllık olarak bize sadece HOSTİNG ve DOMAİN ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. (Bu ücret hosting ve domain dahil paket satın alan her müşteri için geçerlidir.) Diğer yıllarda ödeyeceğiniz ücret ise günlük kura göre hesaplanacaktır. Yenileme ücreti yazılım için değildir.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Mail ve SMS Gönderimi Nasıl Yapılır?

Sistem üzerinden PHPMAIL modülü ile ücretsiz mail gönderimi yapabilmek için sunucunuzda PHPMAİL modülü aktif olmalı ve Mail ayarları admin panelinden yapılmış olması gereklidir. SMS bildirimi için admin panelde belirtilen SMS firmasında hesap açılmış kontör satın alınmış hesap bilgilerinizi admin panelde ilgili yere girdiğinizde sistem SMS bildirimi yapmaya başlayacaktır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı