X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Gelişmiş Kobi Web Tasarım

AnasayfaYazılımlarKurumsal Firma Web TasarımGelişmiş Kobi Web Tasarım

Gelişmiş Kobi Web Tasarım

Sınırsız Dil

Hem web sitenizi hemde admin panelinizin dilini değiştirebilir veya birden fazla dil ekleyerek global pazarda vitrininizi güçlü bir şekilde kurabilirsiniz. Tüm dil düzenlemeleri kolayca bul değiştir menüsünden yapabilirsiniz.

Otomatik Uzaktan Güncelleme (Yeni)

Yönetim panelinden uzaktan güncelleme sistemi ile tüm sistemsel hata ve güvenlik güncellemerini saniyeler içinde tek tuşla yükleyin! Üstelik ömür boyu ücretsiz.

Otomatik Dil (Google Translate)

Akıllı panel ayarlar menüsünden otomatik dil özelliğini aktif ederek manuel sınırsız dil özelliği pasif olup Google translate tarafından otomatik çeviri özelliğini aktif edebilirsiniz.

Sepet Sistemi Aktif / Pasif

Sitenizde sepet sistemini aktif, pasif özelliği ile sitenizde satışı kaldırıp veya satışı aktif edebilirsiniz.

Toplu Mail & Sms

Akıllı paneliniz üzerinden rehber oluşturarak ister rehberdekilere isterseniz mevcut üyelerinizden reklam ve duyuru alanı izinli olanlara toplu sms ve mail ile tanıtım yapabilirsiniz.

Admin Link Değiştirme

Yönetim panelinizin linkini güvenlik önlemi olarak yönetim paneli ayarlar menüsünden dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Api Ayarları

Web sitenizde kullanmak istediğiniz apileri (Canlı destek, Google vb arama motoru onaykodları vb) yönetim panelinden kod kısmına gerek kalmadan eklemenizi sağlar.

Site İçi Arama

Sitenizde bulunan tüm alanlarda arama yapabilen güçlü arama özelliği ile ziyaretçilerinizin kolayca aradığı içeriklere ulaşmasını sağlayın. Bunu yaparken arama sayfasında görünecek modülleri ayrıca aktif pasif edebilirsiniz.

Özelleştirilebilir Link Yapısı

Tüm içeriklerinize uygun özel linkleri dilediğiniz gibi bağımsız olarak düzenleyebilirsiniz. Ayrıca eklediğiniz içeriklerin dışında sabit olan tüm modül sayfaları (hizmetler, projeler, formlar vb.) alanların liklerinde de tam özelleştirme yapabilirsiniz.

Seo (Meta Etikeleri)

Web sitenizde bulunan tüm statik ve dinamik her sayfaya özel Başlık (Title), Açıklama (Description), Anahtar kelimeler (Keywords) olarak tanımlayabilmenizi sağlar ve arama motorlarının ilgili sayfayı tanımasına yardımcı olur.

Seo (Konu Etiket)

Girdiğiniz tüm içeriklere ilgili olarak etiket ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Tüm bu işlemleri akıllı paneliniz dinamik olarak yapabilmenizi sağlar.

İçerik Resim Galerisi

İçerik yönetimi alanında oluşturduğunuz tüm sayfalara içerik resim galerisi ile görsellerinizi slayt olarak ekleyebilir ve bu görsellere arama motoru uyumlu şekilde isim ve alt etiketi ekleyebileceğiniz gibi görsel üzerine yazı yazma özelliğinide kullanabilirsiniz.

Sidebar Yönetimi

Sitenize eklediğiniz tüm içeriklerin ilgili sayfasında yan menü (Side Bar) eklentisini aktif pasif edebilirsiniz. Bu sayede ilgili içerik sayfasında yan menüyü kapatarak tam sayfa içerik gösterebilirsiniz.

Otomatik Alt İçerik Temizleme

Web sitenizde sildiğiniz tüm alanların o içeriğe ait olan tüm alt içerikleri sistem tarafından otomatik olarak temizlenir ve veritabanı gereksiz bilgi kirliliğinden kurtulmuş olur. Örneğin bir sayfa sildiğinizde tüm o sayfaya ait soru cevap ve slider görsellerini sistem arka planda farklı bir içerik tarafından kullanılmadığını kontrol edip siler.

Kategori Yapısı

Kategori gereken içeriklerde sistem üzerinden kategori bazlı içerik ekleyerek ilgili içeriklerizi kategori altı listeletebilirsiniz. Bu sayede ziyaretçilerinize kolay erişilebilir yapı oluşturmuş olursunuz.

Kolay Sipariş (Çoklu Sanal Pos)

Web sitenizde listelediğiniz tüm ürün ve paketlerde sepet sistemi ile sanal pos (Paytr, Shopier) güvenli alt yapısı ile ödeme alarak ziyaretçilerinizin kolayca sipariş oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Web sitenizde firmanıza/şahsınıza ait sosyal medya hesaplarını ekleyerek ziretçilerinize sosyal medyadan, hakkınızda daha fazla bilgiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ziyaretçilerinize sık sorulan sorular sayfasında sınırsız içerik ekleyerek soru cevap şeklinde müşterilerinize firmanız / kuruluşunuz hakkında bilgiler sunabilirsiniz.

İleri Güvenlik Önlemleri

Akıllı paneli kodlarken siber güvenlik uzmanlarımız tarafından alınan ekstra önlemler sayesinde kötü niyetli girişimlere maruz kalmazsınız. Sistem en güncel kod yapısı ile kodlandığı için akıllı panelle güvendesiniz.

Kolay Erişim Butonları

Web sitenizin her sayfasının alt kısımda sabit olarak sınırsız ekleyebileceğiniz iletişim butonları oluşturabilirsiniz. Bu butonlar ile müşterilerinize hızlı whatsapp veya arama butonları ekleyebilir bu butonların siteniz sağ alt veya sol alt kısımda olmasını seçebilirsiniz.

Sabit Görsel Yönetimi

Web sitenizde bulunan tüm görselleri ve modül sayfalarının başlık arkaplanında yer alan görsellerini dilediğiniz gibi düzenleyerek içeriğinize uygun olmasını sağlayabilir ve üzerinde yazan yazının okunabilirliğini artırmak için yazı rengini değiştirebilirsiniz.

İletişim & Şube Yönetimi

Web sitenizin alt kısmında (Footer) yer alan özel iletişim alanını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca firmanıza ait varsa sınırsız olarak şubelerinizi ekleyebilirsiniz.

Yönetici İzinleri

Akıllı yönetim panelinize dilediğiniz kadar yönetici ekleyebilir ve tüm yöneticilerin görme, ekleme, düzenle ve silme işlemleri için yetki durumlarını değiştirebilirsiniz. Bu sayede görülmesini istemediğiniz içeriklerinizi koruyabilirisniz.

Bakım Modu

Web sitenizin düzenleme vb. durumlarında yayınını durdurup bakım moduna alarak bakım sayfasına yönlendirebilirsiniz. Bu bakım sayfasında bulunan içerikleri dilediğiniz gibi HTML editör yardımı ile düzenleyebilirsiniz.

Açılır Pencere (POPUP) Reklam / Duyuru

Panelden kontrol edebileceğiniz gelişmiş reklam ve duyuru alanı oluşturabilir ve bu alanı ziyeretçiye her girişinde yada sadece 1 kere göstererek ziyaretçilerinize duyurularınızı sunabilirsiniz.

İletişim Alan Yönetimi

Web sitenizden gönderilen tüm iletişim formu mesajlarınızı panelinizden kontrol edebilir ve okundu, okunmadı olarak işaretleyerek mesajları güncel tutabilirsiniz.

Sınırsız Renk

Akıllı paneliniz ile yönettiğiniz tüm temalarda bulunan 2 ana alan rengini sınırsız renk özelliği sayesinde web sitenizde kendi firma renk ve tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Paketlerde Özel Buton & Kategori

Paketlerde bulunan standart satın al ve sepete ekle butonlarını pasif edebilir ve özel olarak 2 buton ekleyerek istediğiniz linke gönderebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra paket satışlarınızı kategori bazlı hizmet verebilirsiniz.

Açık Kaynak Tema

Web sitenizde tema ile ilgili tüm alanlar tamamı ile açık kaynaklıdır. Yazılıma istediğiniz temayı giydirebilir yada mevcut temalarınızı geliştirebilirsiniz.

Admin Tema Özelleştirme

Yönetim panelinizin yan menüsünü siyah veya beyaz olarak ayarlayarak kendi zevkinize göre özelleştirebilir ve tüm yazı alanlarını büyütüp küçültebilirsiniz.

Demo Mod

Yönetim panelinizin yan menüsünü siyah veya beyaz olarak ayarlayarak kendi zevkinize göre özelleştirebilir ve tüm yazı alanlarını büyütüp küçültebilirsiniz.

Gelişmiş Üyelik Sistemi

Ziyaretçilerinizin web sitenize üye olup, sipariş geçebilmelerini ve siparişlerini takip edebilmelerini sağlayabilir web siteniz üzerinden kullanıcılarınız ile aranızda güven oluşturabilirsiniz.

KVKK Uyumu

Web sitenizin ziretçiler tarafından bilgilerini istediğiniz her alan için sözleşme onaylatabilir bu alanlarda bulunan sözleşmeleri dilediğiniz gibi düzenleyerek yasal sorumluluklarınızı sistem tarafından kolayca yerine getirebilirsiniz.

Gelişmiş Destek Sistemi

Web sitenize üye olan ziretçilerinizin sipariş yönetimi dışında sistem üzerinden destek bildirimi oluşturmalarını sağlayabilir ve sistem tarafından bu destek taleplerine cevap vererek güven veren bir yapı oluşturabilirsiniz.

Özel Mail ve Sms Bildirimleri

Sistemde yapılan her işlem için ziyaretçi ve yönetici bildirimlerini özel şablon (Mail bildirimi için geçerlidir.) ile yapabilir ve bu bildirimlerde yer alan sms ve mail içeriklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Bu işlemler için akıllı panelinizde SMTP ve SMS bildirim için gerekli kurulumu yapabilirsiniz.

Menü Yönetimi

Web sitenizde bulunan üst, yan ve alt menüde bulunan tüm menü ayarlarını dilediğiniz gibi hazır link ve harici link ekleyerek düzenleyebilir ve isterseniz bazı linkleri site dışı link olarak işaretleyerek yeni sekmede açtırabilirsiniz.

Spam Kontrolü (Google Recaptcha)

Siteniz üzerinde bulunan tüm ziyaretçi içerik giriş alanlarında spam kontrolü olan Google Ben Robot değilim modülü sayesinde saldırı ve kötü niyetli girişimlerden kurtulursunuz. Akıllı kontrol sayesinde gerçek ziyaretçiler ile yapılan ilk 5 arama ve üye giriş denemesi sonrasında doğrulamyı zorunlu kılar. Google Ben Robot değilim modülünü panelinizden aktif pasif edebilirsiniz.

Limit & Liste Dizilimi

Modüllerinizin listelendiği tüm alanlarda içerik yoğunlu oluşmaması için sayfalama uygulanmaktadır. Bu sayfalamada gösterim sayısını ve yanyana kaç adet görüneceğine siz karar verebilirsiniz.

Anasayfa Sıralama

Web sitenizin ana sayfasında yer alan tüm alanaları dilediğiniz gibi sıralayabilir gerekli olan modülleri aktif, olmayanları pasif ederek tüm yapıyı kendinize özel bir şekilde yapılandırabilirsiniz.

Etiket Sistemi

Web sitenizde oluşturduğunuz tüm içeriklere sınırsız dinamik etiket ekleyerek arama motorlarında çoğalan indexleriniz sayesinde kolayca yükselebilirsiniz.

Link Düzenleme

Eklediğiniz tüm içeriklerin seo linklerini hiç bir limit ve sınırlara takılmadan en uygun şekilde ayarlamanıza izin verir. Bunun yanı sıra "Hizmetler", "Hizmet Detay" gibi sabit linkleri de dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Medya Galerisi

Eklemek istediğiniz tüm resim ve video galerilerine albüm tanımlayarak kategorize edebilirsiniz. Üstelik eklediğiniz tüm albümlere açıklama ekleyerek dahada detaylandırabilirsiniz. Albüm içerisinde bulunan görsel üzerine yazı ekleyerek görselin ne ile ilgili olduğunu not düşebilirsiniz.

Soru Cevap Eklentisi

İçerik yönetiminde yer alan tüm gerekli modüllere/içeriklere sınırsız soru cevap ekleyerek ilgili içerik ile merak edilen bir çok soruyu bu modül sayesinde sizi meşgul etmeden cevaplamış olursunuz.

Toplu İşlem Yönetimi

Tüm içerik listelerinde toplu olarak silme özelliği ile ister tüm içeriği seçerek, ister silmek istediklerinizi işaretleyerek toplu silme işlemi yapabilirsiniz.

Görsel Boyut Uyumu

Görsel ile listelenen tüm içeriklerde vitrin için ayrı, içerikte kullanılan görseller ayrı olarak eklebilirsiniz. Bu sayede listede olması gereken ve içerikte olması gereken görsel boyutu ekleyerek sorunsuz boyutlandırma yapabilirsiniz.

Yorum Modülü

Web sitenize eklediğiniz tüm sayfalara ayrı ayrı modül yorumunu aktif pasif edebilir bu sayede yorum yapılmasını istemediğiniz sayfalardan modülü kapatarak yorum yapılmasını engelleyebilirsiniz.

Dinamik Form Sihirbazı

Bu modül sayesinde bir kalıp içine sıkıştırılmış formalardan kurtularak size sadece ihtiyaç duyduğunuz bilgiler ile sınırsız form oluşturma (Randevu, Rezervasyon vb.) sınırsız özgürlüğü ile müşteri deneyimi artırabilirsiniz.

Html Alan Yönetimi

Web sitenizin ana sayfasında olan html alanların yönetimi ile ziyaretçilerinize hakkınızda daha çok bilgiyi sitenizin ana sayfasında sunabilirsiniz.

Ekibimiz Modülü

Firmanızda görevli olan ekibiniz ve çalışan kadronuzu tüm detayları ile listeleyebilir ziyaretçilerinize tanıtarak samimi ve güvenli bir imaj oluşturabilirsiniz.

Markalar Modülü

Kuruluşunuzun kullandığı markalar, lisanslar ve çözüm ortaklarını markalar sayfanızda ve anasayfa alt kısımda yer alan slider alanı ile ön plana çıkartarak müşterilerinize firmanız hakkında daha olumlu bir yaklaşım içine sokabilirsiniz.

Çerez Yönetimi

Dijital ortamlarda kullanıcı deneyimi artırmak için yazılımlar işlem sağlar bu sebeple bu alınan verileri yasal olarak kullanıcıya bildirmek zorundadır. Web sitenize yeni giren tüm ziyaretçilerinize alt kısımda çerez kullanım hakkında bilgilendirebilir ve yasal yükümlülüğünüzü yerine getirebilirsiniz.

Html Editör Medya Yönetimi

Web sitenizde bulunan içeriklerde kullandığınız görselleri kütüphane oluşturarak aynı görselleri birden fazla içerikte kullanabilir görsellerinize alt etiket vb. seo işlemlerini kolayca yapabilirisiniz.

Footer Yönetimi

Web sitenizin alt kısımda yer alan içerik alanında istediğiniz alanı aktif pasif ederek özelleştirebilir özel menü alanı ile bu alanda dilediğiniz sayfaya link verebilirsiniz.

 

 

$159.93

(Tek Sefer)

Yazılım Gereksinimleri

- Ioncube V10 ve üzeri.
- Php 7.2 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
- Linux / cPanel Önerilir.

Modern ve Şık Tasarım
Tek Domain Ömür Boyu Lisanslı
Full Responsive (Mobil Uyumlu)
Gelişmiş Sayfa Şablonları
Tek Sefer Ödeme

En Popüler Scriptler

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı