X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Rent a car web tasarım hizmetleri

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımRent a car web tasarım hizmetleri

Rent a car web tasarım hizmetleri

Rent A Car Scripti sayesinde firmanızın web site ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Araç kiralama işlemleri için daha çok müşteriye ihtiyaç duyuyorsanız, bir web sitesi kullanmanız gerekmektedir. Günümüzde birçok işlem artık internet üzerinden yapılmaktadır. Scriptimizde bulunan özellikler hem firmanızın hem de müşterilerinizin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacaktır.

Gelişmiş dinamik slayt form sayesinde müşterileriniz araç kiralama işlemlerinde rezervasyon işlemini kolayca tamamlayabilecektir. Ayrıca yeniden tasarlanmış iletişim sayfasından da bilgilerinize ulaşarak, sizinle doğrudan irtibata geçebilirler. Peki, bir Rent A Car firması neden Rent A Car Web Sitesi açmalıdır?

·         Yeni Müşteriler: Firmalar ticari hayatları boyunca yeni müşterilere ihtiyaç duymaktadır. Sürekli müşterilerin yanı sıra firma bünyesine yeni müşteriler katmak da çok önemlidir. Bir web sitesi tasarlatarak, iyi bir reklamla daha fazla yeni müşteriye ulaşabilirsiniz.

·         Firma Tanıtımı: Bir el ilanı bastırdığınızda sınırlı sayıda insana ulaşmanız mümkündür. Fakat bir web sitesi kullanırsanız, dünyanın her yerinden her an ulaşılabilir hale gelirsiniz. Bu da firmanızın daha iyi tanıtılmasına etki ederek, sizleri hedef kitleyle buluşturur.

·         Kolay Ulaşılabilirlik: Bir firmanın web sitesi var ise her kullanıcı istediği an o firmaya ulaşabilir. İletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçebilir, web sitesi üzerinden mesaj bırakabilir. Bu sayede daha kolay ulaşılabilir bir firma olarak, daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz.

·         Web Sitesinin Maliyeti Düşüktür: Bir web sitesinin maliyeti; el ilanı, afiş reklamları, TV reklamları ve radyo reklamlarından daha ucuzdur. Bu reklam türlerine daha yüksek meblalar ödemek yerine, tek bir ekonomik ödemeyle web sitenizi 365 gün veya daha fazla süre boyunca açık tutabilirsiniz. Bu da sizin reklam maliyetinizi düşürmenize fayda sağlayacaktır.

·         Prestij: Günümüz internet çağında artık her firmanın bir internet sitesi bulunmaktadır. Web sitenizin olması imajınıza güç katacaktır.

 Firmamızın sunduğu RentA Car Web Sitesi çözümleri sayesinde, en ekonomik fiyatlara profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı