X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

SİZİN İÇİN TEKRAR YENİLENDİK!

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımSİZİN İÇİN TEKRAR YENİLENDİK!

SİZİN İÇİN TEKRAR YENİLENDİK!

Sunduğumuz web site yazılımlarında olduğu gibi destek ve hizmet verdiğimiz web sitemizi de kullanıcılarımız için yeniliyor ve kolaylaştırıyoruz.

Açmak istediğiniz siteye en uygun yazılımı bulabilmek için daha anlaşılır ürün listesi oluşturduk. 
Tüm yaptığımız yenilikleri müşteri istekleri yönünde kolaylaştırıcı olması amacı ile şekillendirdik. Web yazılım firması olarak iç yapımızı ve tamamen kendi yazılımlarımızı sattığımız ajansımız da her zaman gelişen yapıyı tüm eski müşterilerimize de ücretsiz sunuyoruz.

Gelişen teknoloji ile tüm alt ve üst yapımızı şekillendirdik ve amaç edindiğimiz sadece kendi yazılımını sat anlayışı ile sorunsuz ve kusursuz hizmet ile rakiplerimizden sıyrılıyoruz. Kurumsal firma siteleri, esnaf firma sitelerinde fark yaratacak kolay kullanıma sahip tamami ile tarafımızdan kodlanan yönetim panelleri tüm yazılımlarımız da aynıdır. Sektörünüz ne olursa olsun mutlaka size uygun bir yazılım var ki, olmasa bile sizin için hızlı bir şekilde kodluyoruz.

Tüm iş ve hizmetlerimizde kullanıcı odaklı olma bilincinde en önem verdiğimiz değer DESTEK sistemimizdir. Samimi, yardım sever ve yol gösterici yapısı ile kaliteli hizmet almayı bizim müşterimiz olarak hak etmiş olacaksınız.

Tekrar gururla hatırlatırız ki, sitemiz üzerinde bize ait olmayan hiç bir yazılımı satmıyoruz herhangi bir üst firma bayiliğimiz yoktur. Tüm satıştaki yazılımlar kodlamaları en küçük ayrıntısına kadar web sitelerinizi sıfırdan uzman ekiplerimiz tarafından kodlanıp sürekli geliştirilmektedir.

Son yazılım ekibimiz mutlu alışverişler diler.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı