İlan Scriptleri

Web tasarım hizmetleriniz için gelişmiş hazır scriptler. "PHP" , "PDO" , "MYSQL" ve "HTML" teknolojileri ile güvenli hızlı ve yenilikçi yönetim panelli hazır scriptler. Kolay kurulum kılavuzu ile hızlı kurulum yapabilir yada tarafımızdan "Ücretsiz Kurulum" hizmeti alabilirsiniz.

Satış öncesi destek için Whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

ilan Scripti V3 Güvenli Ticaret Mobil Uygulama

İLAN SCRİPTİ V2

Gelişmiş İlan Scripti V1.5

İlan Scriptleri

İlan siteleri online olarak ilan vermek isteyen kişilere hizmet vermekte ve bu kişilerin alıcıları ile buluşmasını sağlamaktadır. Günümüzde çok sayıda ilan sitesi bulunmakta ve bunların göstermiş olduğu başarı girişimciler için önemli birer örnek olmaktadır. Sizde ilan web tasarım yaptırmak istediğinizde 15 yıldır web yazılımı alanında hizmet veren firmamız ile çalışabilirsiniz. Bu şekilde daha önce kurulmuş ilan siteleri ile gireceğiniz rekabette öne geçebilirsiniz. İlan sitesinin başarılı olmasında ki ana etken web sitesinin dizaynı ve güven verici olmasıdır. Bunun için firmamız sizlere özel web siteleri tasarlamakta sitenizi açar açmaz ilgi çekmenizi sağlamaktadır.

Sitenizi kurma aşamasında kendinizi belli kategoriler ile sınırlamamanız ve ilerleyen günlerde yeni fikirlerinizi hayata geçirebilmeniz için dinamik bir site tasarlamaktayız. Bu şekilde yeni kategorilerde ilan yayınlamak istediğinizde ilave hizmet almanıza gerek kalmayacak bunu pratik kullanımlı sitenizde kendiniz yapabileceksiniz. Verdiğimiz sınırsız süreli destek ile de ilan web sitesi kullanımı sırasında yardıma ihtiyacınız olduğu an alabileceksiniz.

Eşsiz Tasarımlı İlan Sitesi

Büyük bir rekabetin yaşandığı online ortamda hazırladığımız eşsiz tasarımlı, dinamik web siteniz ile bir sıfır önde hizmet vermeye başlayabilirsiniz. Siz gibi sitenizde ilan vermek için üye olacak kişiler içinde pratik bir kullanım sağlanmakta ve onların bütün ilanları için sitenizi tercih etmeleri mümkün olmaktadır. Google tarafından ön sayfaya çıkartılacak web sitesi profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Web sitenizi almanın ardından yapılan Google optimizasyonu ile bir anda dikkatleri çekerek yaptığınız girişimin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Hazır ilan web tasarım almanızın ardından sitenizin kontrolü tam olarak sizde olacak ve istediğiniz gibi sitenizi yönetebileceksiniz. Web sitesinin kurulumu firmamız tarafından yapılacak ve kullanımı içinde isterseniz detaylı bilgiler verilecektir. Web sitenizde olmasını isteyebileceğiniz şu özellikleri ve çok daha fazlasını bulmanız firmamız ile çalışmanız ile mümkün olacaktır.

·         İstediğiniz sayıda kategori oluşturma rengini, simgesini belirleme

·         Sitenize üyeliklerin kontrolünüz altında gerçekleşmesi yapılan üyelik işlemlerinin kontrol panelinde görünmesi

·         Sitenize eklenen ilanların yönetimi ilan eklenmesinin ardından bunların kontrolü sizin tarafınızdan yapılacak ve onayınız olmadan ilan yayınlanmayacaktır.

·         Sınırsız sayfa oluşturma

·         Reklam ayarlarını yapma

6+ Yıldır Tüm Scriptlerimizde
"Ömür Boyu" Destek Garantisi Veriyoruz!

Hazır scriptlerimizde koşulsuz şartsız her türlü sistemsel sorunlarda ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz.
Ayrıcalıklı hizmetimizinden faydalanamak için hemen aşağıdaki linke tıklayarak ürün satın alabilirsiniz.

Hazır Scriptler