X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

WiseCP nedir, ne işe yarar?

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımWiseCP nedir, ne işe yarar?

WiseCP nedir, ne işe yarar?

Wisecp Tema

WiseCP, dijital alanda sunulan hizmetlerin, pratik bir otomasyona sahip olabilmesi amacıyla hazırlanmış bir yazılımdır. Hosting hizmetleri ve çeşitli dijital hizmetler sunan, bilişim teknolojileri konusunda çalışan işletmeler için özel bir şekilde hazırlanmıştır.

Bilişim teknolojileri konusunda hizmet sunan işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu farklı hizmetleri bir arada toplayan verimli bir otomasyon sistemi olan WiseCP otomasyon sisteminde, faturalandırma ve ön muhasebe kayıt işlemleriyle birlikte, müşteri yönetimi sistemini bir araya getirir. Yanı sıra ürün yönetimi ve bayii yönetimi sistemleri, destek hizmetleri ve daha birçok unsur işletmelere üst düzey kolaylık sağlar. 

WiseCP Sayesinde Rekabet Şansınızı Arttırabilirsiniz

Bütünleşik ve dahili bir şekilde paket bir otomasyon sistemi olan WiseCP, var olan web sitenizi kullanmanıza izin veren bir yapıya sahip. “Only Client Panel” web sitesi ara yüzünü pasifleştirebilir ya da aktifleştirebilirsiniz. Dahili olarak hazırlanmış web ara yüzü, kullanıcılar için en verimli şekilde tasarlanmış, ziyaretçilerden üst düzeyde verim almanızı sağlayacak yapıdadır. İstenildiğinde bu ara yüz kullanılarak oluşturulan web sitesi sayesinde, itibarlı bir işletme imajı oluşturmanız hedeflenmiştir.

Özelliği pasif hale getirerek, var olan web siteniz ya da istediğiniz bir web sitesiyle bütünleşme sağlayabilirsiniz. Bütünleşmeyi, panel aracılığıyla ürün satın alma ya da müşteri yönlendirme bağlantıları atayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Evo temasıyla fark yaratan bir WiseCP tema sahibi olabilirsiniz.

WiseCP Özellikleri

WiseCP’nin özellikleri şu şekkildedir;

  • Geliştirilmiş domain yönetimi ve kontrolü gerçekleştirebilirsiniz. Domain sorgulama konusunda süratli yanıt alınmasını sağlayabilirsiniz.
  • Maliyet ve satış tutarlarını otomatik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Domainler için promosyon yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Premium domain satış işlemleri,1 yıldan 10 yıla kadar otomatik olarak fiyatlandırma özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Farklı dil ve para birimi seçeneklerini aktif edebilirsiniz.
  • Var olan domainlerin WiseCP sistemine aktarımını sağlayabilir, tüm uzantıları sisteme aktarabilirsiniz.
  • İleri ve geliştirilmiş güvenlik sistemi avantajından faydalanabilirsiniz. WiseCP kullanarak, SEO konusunda yüksek uyumluluk avantajı kazanabilirsiniz.

WİSECP Kullanarak Neler Yapılabilir?

WiseCP Hosting yönetim sistemi olarak kullanıldığında, istediğiniz kadar paylaşımlı sunucu ekleme şansına sahip olursunuz. Sunucu üzerinde var olan hesapların da en kolay ve süratli şekilde sisteme aktarılması özelliği bulunuyor.

WiseCP Alan adı yönetim sistemi aracılığıyla, domain kayıt şirketleri aracılığıyla, kolay bir şekilde alan adı satışı ve yönetimi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

WiseCP sunucu yönetim sistemine uyumlu olarak çalışan wmpanel API’leri kullanabilir, sanal sunucu satışı ve yönetim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

WiseCP Lisans yönetim sistemi aracılığıyla, eklentiler, temalar ve benzeri lisanslı ürünlerin satış ve kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Özel bir paket otomasyon sistemi olarak tasarlanmış WiseCP sayesinde, tüm sektörlerde ve kategorilerde hizmet ya da ürün satış işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

WiseCP, bilişim hizmetleri sunan veya sunmayı amaçlayan tüm işletmeler için, kolay kullanılabilen, yüksek verim sağlayan bir otomasyon sistemidir. Bu alanda işletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm hizmet alt yapısı bir araya getirilerek özenle hazırlanmıştır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

0212 909 96 86

ABONE OL

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun.

Whatsapp Hattı